2019

2019

Stronicowanie

 • Elektromobilność – nasza przyszłość

  Elektromobilność – nasza przyszłość (14.09.2021)

  Ilość pojazdów elektrycznych w Polsce systematycznie wzrasta. Wzrost ilości pojazdów elektrycznych oraz punktów ładowania pojazdów przyczynia się do szybszego rozwoju elektromobilności, co z kolei przekłada się na lepszy stan środowiska naturalnego. 

 • Złoto i srebro rawskich lekkoatletów

  Złoto i srebro rawskich lekkoatletów (13.09.2021)

  Igor Łuczyński i Julia Modelewska (MLUKS RAWA) debiutując na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików wywalczyli odpowiednio złoty i srebrny medal. To 15. i 16. medal zawodników MLUKS RAWA zdobyty w ostatnich 3 latach podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Gratulujemy naszym wspaniałym lekkoatletom i ich trenerowi Jarosławowi Wasiakowi.

 • Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych

  Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych (13.09.2021)

  V tura naboru zgłoszeń do Inkubatora „Generator Dostępności", „Z Fundacją PZU po lekcjach”, 30 grantów na 30 lat bp w Polsce, Pomoc To Moc, Niepodległość to Nasza Sprawa to nowe programy, na które organizacje pozarządowe mogą otrzymać dofinansowanie. Uwaga, zbliżają się terminy naborów.

 • Narodowe czytanie w rawskiej altanie 2021

  Narodowe czytanie w rawskiej altanie 2021 (13.09.2021)

  W czwartkowe (9.09) południe parkowa altana zamieniła się w salon burżuazyjnego domu państwa Dulskich. W postaci ze znakomitej tragifarsy Gabrieli Zapolskiej wcielili się bibliotekarze. Gratulujemy rawskim bibliotekarzom udanej akcji i dziękujemy za zaangażowanie wszystkim, którzy włączyli się w jej realizację. I mamy nadzieję na ciąg dalszy…

   

 • -

  Szczepienia przeciwko grypie (09.09.2021)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza konkurs ofert na wybór realizatora programu polityki zdrowotnej pn.: Program profilaktycznych szczepień przeciw grypie dla mieszkańców Rawy Mazowieckiej w roku 2021 (tj. osób w wieku od 60 do 74 roku życia - urodzonych od dnia 1 stycznia 1947 roku do dnia 31 grudnia 1961 r.).

 • Plac zabaw Muszkieterów przy ścieżce rowerowej

  Plac zabaw Muszkieterów przy ścieżce rowerowej (08.09.2021)

  Pod koniec sierpnia zostały zakończone prace przy trasie pieszo-rowerowej łączącej park z „Sójczym Wzgórzem”. Jednym z jego elementów jest miejsce dla najmłodszych – nowoczesny i ekologiczny plac zabaw dla dzieci. Plac zabaw w pełnej krasie czeka na najmłodszych mieszkańców i ich rodziców. Życzymy przyjemnej zabawy...

 • Wspaniałe występy rawskich lekkoatletek

  Wspaniałe występy rawskich lekkoatletek (08.09.2021)

  Aleksandra Karolczuk wywalczyła srebrny medal podczas 17. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie, Martyna Karolczuk po również bardzo dobrym biegu zajęła wysoką czwartą lokatę. Tydzień wcześniej dziewczęta zaliczyły udany występ podczas 24. Ogólnopolskich Igrzysk LZS w Spale. Brawo dziewczyny i Pani trener Elżbieta Majcher.

 • OrientAkcja – Rowerowy Rajd na Orientację

  OrientAkcja – Rowerowy Rajd na Orientację (07.09.2021)

  W sobotę 11 września, po rocznej przerwie, powraca do Rawy Mazowieckiej Rajd Rowerowy na Orientację - „OrientAkcja”. Zachęcamy wszystkich rowerzystów do udziału w imprezie, dzięki której można przyjemnie spędzić czas, poznać walory turystyczno krajoznawcze okolic Rawy oraz sprawdzić swoje umiejętności w posługiwaniu się mapą i kompasem.

 • "Rawskie Lato z Widzewem"

  "Rawskie Lato z Widzewem" (07.09.2021)

  Już w najbliższą niedzielę 12 września w ramach realizacji budżetu obywatelskiego zapraszamy wszystkich mieszkańców Rawy Mazowieckiej i okolicy na integracyjny piknik rekreacyjno – sportowy, który odbędzie się pod hasłem „Rawskie Lato z Widzewem”. Zapraszamy w godz. 14-18 na zielony teren przy Hali Sportowej Tatar.

 • Narodowe czytanie w rawskiej altanie

  Narodowe czytanie w rawskiej altanie (06.09.2021)

  Miejska Biblioteka Publiczna i Powiatowa Biblioteka Publiczna zapraszają na wspólne czytanie "Moralności Pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej w ramach akcji Narodowego Czytania 2021. Akcja odbywa się pod honorowym patronatem pary prezydenckiej. Zapraszamy 9 września do Parku Miejskiego o godz. 12:00. Do zobaczenia.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery