2019

2019

Stronicowanie

 • Rawski Wieczór z Bluesem

  Rawski Wieczór z Bluesem (07.02.2011)

  W sobotę, 30 kwietnia, w Miejskim Domu Kultury wystartuje blues w nowej odsłonie. Zapewniamy kilka godzin dobrego bluesa, ze znanym i lubianym wykonawcą w roli głównej. Ogłaszamy szybką akcję na nazwę rodzącego się, kolejnego cyklicznego wydarzenia w Rawie. Zainspiruj nas bluesowo - prześlij na adres: nazwabluesa@rawamazowiecka.pl swoje propozycje na nazwę kwietniowej imprezy. Masz pomysł - włącz się do gry!
 • Idealny samorząd - debata

  Idealny samorząd - debata (02.02.2011)

  Dnia 4 marca 2011 r. o godz. 15.15 w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka spotka się z członkami szkolnych samorządów uczniowskich szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu rawskiego. Tematem debaty będzie „IDEALNY SAMORZĄD - czyli jak przygotować i przeprowadzić wybory do samorządu uczniowskiego, żeby były świętem demokracji w szkole..."
 • Jak dzieci spędzały ferie w bibliotece?

  Jak dzieci spędzały ferie w bibliotece? (02.02.2011)

  Zimowe ferie już za nami. Zakończyły się również zajęcia, które biblioteka zaproponowała małym dzieciom spędzającym czas wolny od szkoły i zajęć lekcyjnych. W tym roku ferie w bibliotece odbywały się pod hasłem „Z przysłowiami za pan brat od najmłodszych lat czyli nie ma w ferie nudnych dni”.
 • Apel do mieszkańców miasta, właścicieli czworonogów

  Apel do mieszkańców miasta, właścicieli czworonogów (01.02.2011)

  W związku z licznymi interwencjami mieszkańców dotyczącymi zalegających psich odchodów na terenie miasta, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka przypomina właścicielom psów o obowiązku sprzątania po nich. „Osoby będące właścicielami lub opiekunami psów i innych zwierząt domowych są zobowiązane m.in. do niezwłocznego usuwania zanieczyszczeń spowodowanych przez te zwierzęta w miejscach użyteczności publicznej”.
 • „Niech się święci…”

  „Niech się święci…” (31.01.2011)

  W piątek 4 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na otwarcie wystawy do Muzeum Ziemi Rawskiej. Wystawa pn. "Niech się święci... Obchody świąt i rocznic w Polsce Ludowej" została przygotowana przez łódzki oddział Instytutu Pamięci Narodowej. Wystawę będzie można oglądać w Muzeum Ziemi Rawskiej do końca marca 2011 r.
 • Zawiadomienie o IV Sesji VI. kadencji

  Zawiadomienie o IV Sesji VI. kadencji (24.01.2011)

  Zwołuję IV Sesję VI. kadencji Rady Miasta Rawa Mazowiecka na dzień 31 stycznia 2011 r. o godz. 14oo w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie
 • Ferie w bibliotece (17.01.2011)

  Miejska Biblioteka Publiczna Oddział dla Dzieci zaprasza najmłodszych na zajęcia literacko – plastyczne z cyklu: Z przysłowiami za pan brat od najmłodszych lat czyli nie ma w ferie nudnych dni.
  Od poniedziałku 17 stycznia do piątku 28 stycznia (oprócz sobót) zapraszamy...
 • Orkiestrowe podziękowania

  Orkiestrowe podziękowania (17.01.2011)

  9 stycznia 2011 r. grała w całej Polsce i po raz kolejny w Rawie Mazowieckiej Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Fundusze zebrane w ramach XIX finału w kwocie 32.716,96 zł przeznaczone zostaną na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.
 • Wieczór kolęd w muzeum (10.01.2011)

  Muzeum Ziemi Rawskiej w Rawie Mazowieckiej zaprasza na Wieczór Kolęd w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego w Rawie Mazowieckiej oraz zespołu wokalnego „Passio”. Koncert odbędzie się w piątek 14 stycznia 2011 r. o godz. 17.30 w siedzibie Muzeum.
  Wstęp na koncert wolny. Serdecznie zapraszamy.
 • Lodowisko dla każdego

  Lodowisko dla każdego (10.01.2011)

  W Rawie Mazowieckiej od drugiej połowy grudnia funkcjonuje sztuczne lodowisko.
  Dzieci, młodzież ale również i dorośli mieszkańcy miasta korzystają z możliwości czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Okazuje się, że w każdym wieku można czerpać radość z zimowych atrakcji.
  Lodowisko jest czynne codziennie w godz. 10.00 - 20.30 z przerwą techniczną w godz. 14.00 - 15.30.
  Serdecznie zapraszamy!

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery