Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Pływacy na start

  Pływacy na start (13.07.2012)

  W niedzielę 22 lipca 2012 r. o godz. 13.00 na zalewie Tatar w Rawie Mazowieckiej odbędzie się 18. Maraton Pływacki im. Pawła Pioruna. Uczestnicy zawodów będą walczyć o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. Pływakom podczas zawodów będą towarzyszyć rytmy muzyki żeglarskiej. Na przystani nad zalewem wystąpi z koncertem piosenki żeglarskiej Artur „Zibi” Zdanowicz.
 • Motocykliści już w drodze

  Motocykliści już w drodze (12.07.2012)

  Od kilku lat różne grupy z Rawy Mazowieckiej biorą czynny udział w wymianie z partnerskim węgierskim miastem Nyirbator. Tradycyjnie i tego roku na zaproszenie węgierskich kolegów wyjechała dzisiaj na Węgry grupa rawskich motocyklistów.
  Rawscy motocykliści wezmą udział w dorocznym węgierskim festiwalu teatrów ulicznych oraz będą uczestniczyć w polsko-węgierskiej paradzie motocyklowej ulicami Nyirbator.
 • Będziemy grać i budować z piasku

  Będziemy grać i budować z piasku (11.07.2012)

  22 lipca 2012 r. na plaży OSiR w pobliżu brodzika w Rawie Mazowieckiej odbędzie się kolejna edycja konkursu na budowlę z piasku. Jego organizatorem jest MRM.
  Przy okazji konkursu piaskowego mamy również inną, równie ciekawą propozycję. W trakcie trwania konkursu stowarzyszenie Topory zaprasza na Topogranie i konkursy wodno-rekreacyjne.
 • Podpowiadają jak działać

  Podpowiadają jak działać (25.06.2012)

  W sobotę, 23 czerwca do Rawy Mazowieckiej przyjechała grupa młodzieży wraz z Wiceprzewodniczącą Rady Gminy Ujazd. Młodzież z Ujazdu pragnęła zasięgnąć informacji na temat działań prowadzonych przez Młodzieżową Radę Miasta i inne organizacje w naszym mieście.
 • Pamiętajcie o ogrodach...

  Pamiętajcie o ogrodach... (21.06.2012)

  W dniu 19 czerwca 2012r. Komisja powołana zarządzeniem Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka udała się w wizytą do właścicieli zakwalifikowanych w II edycji konkursu „Rawa Mazowiecka Miastem Kwiatów i Zieleni” ogrodów, ogródków przy budynkach wielorodzinnych i aranżacji balkonowych.
 • Prześlij, zaktualizuj swoje dane

  Prześlij, zaktualizuj swoje dane (20.06.2012)

  Miasto Rawa Mazowiecka aktualizuje i uzupełnia turystyczną bazę danych na stronie internetowej miasta www.rawamazowiecka.pl. Dane te znajdują się na stronie w zakładce Informator - ważne informacje. Prosimy wszystkich zainteresowanych z terenu miasta Rawa Mazowiecka o przesyłanie informacji.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery