Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Zawiadomienie o XXV Sesji VI. kadencji

  Zawiadomienie o XXV Sesji VI. kadencji (20.02.2013)

  Dnia 26 lutego 2013 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbędzie się XXV Sesja Rady Miasta Rawa Mazowiecka
 • Feriada - Turniej Piłki Siatkowej MRM

  Feriada - Turniej Piłki Siatkowej MRM (14.02.2013)

  Jednym z turniejów rozgrywanych w ramach Rawskiej Feriady w dniach 12-13 lutego był Turniej Piłki Siatkowej drużyn 3-osobowych. Organizatorami turnieju byli Młodzieżowa Rada Miasta i Wydział Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta.
 • Ferie w bibliotece z piratem Rabarbarem

  Ferie w bibliotece z piratem Rabarbarem (07.02.2013)

  W tym roku w czasie ferii zimowych proponujemy dzieciom literackie spotkanie z piratem Rabarbarem, bohaterem książki Wojciecha Witkowskiego "Burzliwe dzieje pirata Rabarbara". Zapraszamy codziennie, od poniedziałku 11 lutego do piątku 22 lutego (oprócz sobót) w godz. 11 – 13 do udziału w zabawach literackich i plastycznych...
 • Walentynki w Klubie Misia Uszatka

  Walentynki w Klubie Misia Uszatka (05.02.2013)

  W czwartek 7 lutego w Klubie Misia Uszatka będziemy świętować walentynki. Tym razem motywem literackim spotkania będzie książka Doroty Gellner "Zawiłości miłości". W części plastycznej dzieci będą mogły zrobić słodkie walentynki dla całej rodzinki. Zapraszamy na walentynkowe spotkanie w klubie.
 • MRM z wizytacją w szkołach

  MRM z wizytacją w szkołach (31.01.2013)

  Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka we wrześniu 2012 r. ogłosiła czwartą już edycję Konkursu na Najlepszy Samorząd Uczniowski. Patronat nad konkursem objął Pan Eugeniusz Góraj Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka. 6 lutego 2013 r. planowana jest hospitacja placówek przez Komisję Konkursową.
 • Czwartek w klubie Misia Uszatka

  Czwartek w klubie Misia Uszatka (28.01.2013)

  Bohaterami czwartkowego (31 stycznia) spotkania Klubu Przyjaciół Misia Uszatka będą zwierzęta, które nie boją się zimy. Podczas naszej podróży po literaturze zajrzymy do książeczki "Przywitaj się ze śnieżnymi zwierzętami". Spotkanie zaczynamy o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery