Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Zawiadomienie o XVIII Sesji VI. kadencji

  Zawiadomienie o XVIII Sesji VI. kadencji (20.06.2012)

  Dnia 27 czerwca 2012 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbędzie się XVIII Sesja Rady Miasta Rawa Mazowiecka
 • Wybraliśmy najlepszy Samorząd Uczniowski

  Wybraliśmy najlepszy Samorząd Uczniowski (19.06.2012)

  MRM podsumowała trzecią edycję Konkursu na Najlepszy Samorząd Uczniowski 2011/2012. Został nim samorząd Gimnazjum w Sadkowicach. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Rawie Mazowieckiej został uhonorowany specjalnym wyróżnieniem za działalność charytatywną.
 • Nowe doświadczenia MRM

  Nowe doświadczenia MRM (11.06.2012)

  "Energia Młodych. Jak działać, po co działać?", to debata młodych aktywistów z całej Polski, w której udział wzięła Pierwsza Dama Pani Anna Komorowska. Wśród przedstawicieli organizacji pozarządowych, harcerstwa, samorządów uczniowskich, młodzieżowych rad był również Wiceprzewodniczący rawskiej MRM Damian Piekut.
 • Rawska MRM u Prezydenta Komorowskiego

  Rawska MRM u Prezydenta Komorowskiego (05.06.2012)

  „Energia młodych. Jak działać, po co działać?” to temat Forum Debaty Publicznej, które odbędzie się w środę z udziałem Pary Prezydenckiej i młodzieży. Debata będzie transmitowana na stronie www.prezydent.pl i na oficjalnych profilach Prezydenta RP na portalach społecznościowych. Rozpoczęcie debaty jutro o godz. 13.00.

 • Wyjątkowy Dzień Dziecka Małego Burmistrza

  Wyjątkowy Dzień Dziecka Małego Burmistrza (01.06.2012)

  1 czerwca 2012 r. w Dzień Dziecka od godz. 8.00 w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka urzędowało dwóch burmistrzów. Pan Eugeniusz Góraj Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka miał nieocenioną pomoc w osobie Mikołaja Kołodzińskiego Małego Burmistrza Miasta i ucznia klasy IIIc Szkoły Podstawowej Nr 1.
 • Kto zostanie Małym Burmistrzem?

  Kto zostanie Małym Burmistrzem? (30.05.2012)

  „Rawa Mazowiecka – oczami małego Rawianina” to temat pracy dla startujących w konkursie „Mały Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka”. A nagroda dla zwycięzcy konkursu wyjątkowa. Jest nią „fotel” Burmistrza Miasta. Rozstrzygnięcie konkursu w czwartek 31 maja 2012 r. o godz. 17.00 podczas wystawy w MDK.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery