Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Zielone Lato Radia Łódź

  Zielone Lato Radia Łódź (01.08.2012)

  W weekend 4-5 sierpnia z przyjemnością zapraszamy nad zalew Tatar w Rawie Mazowieckiej. Przez całe dwa dni towarzyszyć nam będą w plenerowym studiu dziennikarze Radia Łódź. W ramach Zielonego Lata Radia Łódź wspólnie z mieszkańcami i gośćmi będziemy wyszukiwać w Rawie ciekawych miejsc i wydarzeń.
 • Puchar Polski w triathlonie - konferencja

  Puchar Polski w triathlonie - konferencja (27.07.2012)

  26 lipca w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi odbyła się konferencja prasowa poświęcona Pucharowi Polski w triathlonie, który zostanie rozegrany w dniach 4-5 sierpnia 2012 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawie Mazowieckiej. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Stępień Marszałek Województwa Łódzkiego i Eugeniusz Góraj Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka.
 • Wakacyjny dzień z muzeum

  Wakacyjny dzień z muzeum (25.07.2012)

  Muzeum Ziemi Rawskiej w Rawie Mazowieckiej zaprasza wszystkie dzieci na Wakacyjny Dzień z Muzeum, który odbędzie się w dniu 31 lipca 2012 r. W programie: bezpłatne zwiedzanie baszty Zamku Książąt Mazowieckich w godz. 10-13, a także konkurs rysunków na asfalcie "Moje wakacje".
 • XVIII Maraton Pływacki za nami

  XVIII Maraton Pływacki za nami (23.07.2012)

  22 lipca na wodach zalewu „Tatar” odbył się XVIII Maraton Pływacki im. Pawła Pioruna. Na starcie tegorocznego Maratonu stanęło 44 zawodników i zawodniczek w ośmiu kategoriach. Podczas podsumowania zawodów Prezes Krajowego Zarządu WOPR przekazał Andrzejowi Jankowskiemu puchar za Mistrzostwo Polski w ratownictwie wodnym, zdobyty na tegorocznych mistrzostwach przez reprezentację województwa łódzkiego.
 • Rodzinnie, na wesoło, na piasku

  Rodzinnie, na wesoło, na piasku (23.07.2012)

  W niedzielę 22 lipca 2012 roku na plaży przy brodziku nad zalewem Tatar odbyła się kolejna edycja konkursu na najładniejszą budowlę z piasku. Główną nagrodę w konkursie, dwuosobowy ponton, po wybudowaniu niezwykłego krokodyla, zdobyły Weronika, Justyna i Paulina Jareckie. Przy okazji konkursu na budowlę z piasku odbył się równolegle rawski dzień gier Topogranie, których organizatorem było stowarzyszenie Topory.
 • Pływacy na start

  Pływacy na start (13.07.2012)

  W niedzielę 22 lipca 2012 r. o godz. 13.00 na zalewie Tatar w Rawie Mazowieckiej odbędzie się 18. Maraton Pływacki im. Pawła Pioruna. Uczestnicy zawodów będą walczyć o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. Pływakom podczas zawodów będą towarzyszyć rytmy muzyki żeglarskiej. Na przystani nad zalewem wystąpi z koncertem piosenki żeglarskiej Artur „Zibi” Zdanowicz.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery