Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Minione 50 lat Rawy Mazowieckiej

  Minione 50 lat Rawy Mazowieckiej (09.03.2011)

  Dnia 9 marca 2011 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka Burmistrz Miasta Eugeniusz Góraj spotkał się z osobami, które kierowały miastem Rawa Mazowiecka przez ostatnie pół wieku. Inicjatorem tego wyjątkowego spotkania był burmistrz Góraj...
 • II Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Wojciecha Zembowicza

  II Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Wojciecha Zembowicza (07.03.2011)

  W turnieju, który odbył się 5 marca na hali sportowej „Milenium” wzięło udział 5 zespołów reprezentujących Radom, Skierniewice, Radomsko i Rawę Mazowiecką. Po grach eliminacyjnych w półfinałach grały zespoły:
 • Idealny samorząd – debata MRM

  Idealny samorząd – debata MRM (07.03.2011)

  Dnia 4 marca 2011 r. w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury odbyła się debata zorganizowana przez Młodzieżową Radę Miasta Rawa Mazowiecka z członkami samorządów uczniowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu rawskiego. Tematem debaty był "IDEALNY SAMORZĄD".
 • Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców.

  Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców. (01.03.2011)

  W dniu 28 lutego na hali sportowej „Milenium” odbyły się Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców.

  Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 1.
 • Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

  Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym (01.03.2011)

  W poniedziałek 28 lutego 2011 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej odbył się Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, którego organizatorem była Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka.
 • Rawscy tenisiści stołowi najlepsi

  Rawscy tenisiści stołowi najlepsi (21.02.2011)

  W dniach 15 i 16 lutego odbyły się w naszym mieście Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Po raz trzeci z rzędu rawskie szkoły zdobyły złote medale. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 z Rawy Mazowieckiej.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery