Aktualności

Stronicowanie

• Sportowe Święto Flagi

Sportowe Święto Flagi (26.04.2018)

2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej. Wszystkich lubiących spędzać aktywnie czas wolny zapraszamy do uczczenia  Dnia Flagi udziałem w imprezie biegowej IV Bieg Flagi o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. Zapisy będą prowadzone w dniu 2 maja na hali sportowej Tatar w biurze zawodów. Zapraszamy na wyjątkowe obchody Dnia Flagi.

• Ostrzeżenie przed burzami

Ostrzeżenie przed burzami (23.04.2018)

IMGW ostrzega mieszkańców województwa łódzkiego przed nadchodzącym załamaniem pogody. Dzisiaj w godzinach 17.00 - 21.00 spodziewane są burze z opadami deszczu do 25 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie grad.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

• Muzeum Ziemi Rawskiej zaprasza po remoncie

Muzeum Ziemi Rawskiej zaprasza po remoncie (20.04.2018)

16 kwietnia 2018 r. odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanego Muzeum Ziemi Rawskiej. Budynek Muzeum odzyskał dawną świetność dzięki przeprowadzonemu w 2017 r. remontowi, który realizowany był w ramach projektu pn.: „Rewitalizacja Miasta Rawa Mazowiecka” dofinansowanego ze środków pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego. Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Ziemi Rawskiej w nowej odsłonie.

• Rawa na sportowo – wyścig kolarski i bieg na 10 km

Rawa na sportowo – wyścig kolarski i bieg na 10 km (20.04.2018)

Już wkrótce czeka nas kolejny sportowy weekend w naszym mieście. Sobotę 28 kwietnia można uznać za dzień oficjalnego otwarcia sezonu rowerowego i biegowego. Wszyscy sympatycy tych dwóch dyscyplin sportowych  będą mogli się sprawdzić w kolarskim wyścigu szosowym i biegu na dystansie 10 km.

• Piotr Czyrka brązowym medalistą

Piotr Czyrka brązowym medalistą (20.04.2018)

8 kwietnia 2018 r. Piotr Czyrka został brązowym medalistą Pucharu Polski MMA w Sochaczewie - ALMMA 148. Piotrek w pięknym stylu wygrał dwie pierwsze walki. Jednak w boju o finał musiał uznać wyższość zawodnika z Ełku. Ponadto wspaniale reprezentowali Rawę Jan Malik i Kuba Kaźmierczak. Gratulacje dla naszych zawodników.

• Pływackie Mistrzostwa Szkół Podstawowych

Pływackie Mistrzostwa Szkół Podstawowych (17.04.2018)

W sobotę 14 kwietnia na pływalni Aquarium odbyły się Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w pływaniu w kategorii szkół podstawowych. Na starcie stanęły uczennice i uczniowie klas IV –  VII. Ostatecznie zwyciężyli reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1, drugie miejsce - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4, trzecie Szkoły Podstawowej nr 2. Serdecznie gratulujemy.