Aktualności

Stronicowanie

• Sukces młodego ratownika

Sukces młodego ratownika (09.04.2014)

W dniu 5 kwietnia na pływalni AQUA w Żyrardowie odbyła się II runda Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym. W gronie 240 ratowników z całego kraju w swojej grupie wiekowej rewelacyjnie spisał się zawodnik rawskiego WOPR, Filip Rylski.
  • Wyniki konkursów ofert (03.04.2014)

Wyniki konkursów ofert, które odbyły się w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka
    w dniu 1 kwietnia 2014 r.:

I. Z zakresu działań na rzecz osób niepełnosprawnych.
    II. Z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym.
    III. Z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego.
  • 37 medali rawskich karateków

37 medali rawskich karateków (01.04.2014)

Zawodnicy rawskiego klubu karate kyokushin wrócili niedawno z łódzkich zawodów z imponującą kolekcją wywalczonych medali. Ten znakomity wynik pozwala oczekiwać równie udanego występu młodych rawian na zbliżającym się Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzieży w tej dyscyplinie, który już za kilka dni odbędzie się w naszym mieście. Póki co, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami rywalizacji w Łodzi. Podsumowanie opracował Zbigniew Pacho.
  • Kolejny Sukces Wojtka Sowika

Kolejny Sukces Wojtka Sowika (31.03.2014)

Wojciech Sowik z klubu lekkoatletycznego MLUKS „RAWA” zajął VI m w mistrzostwach Polski PZLA w Biegach Przełajowych.To najlepsza lokata w MP w biegach przełajowych w historii MLUKS RAWA w kategorii mężczyzn.
  • Konkurs wiedzy o samorządzie - wyniki

Konkurs wiedzy o samorządzie - wyniki (28.03.2014)

28 marca MRM podsumowała Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.
    Zwycięzcą konkursu został Przemysław Trzonek, II miejsce zajęła Marzena Dębska, a miejsce III Martyna Żatkiewicz. Wszystkie osoby uczęszczają do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rawie Mazowieckiej.
  • Tenisowe sukcesy

Tenisowe sukcesy (25.03.2014)

W dniach 22-23 marca w Gniewie odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym w kategorii Żaków. W finale wystartowało 65 zawodników. W ogólnopolskich eliminacjach tych zawodów wzięło udział ponad 3000 dziewcząt i chłopców z całego kraju. Podobnie jak w roku ubiegłym również w tegorocznych zawodach bardzo dobrze zaprezentował się Kuba Kwapiś.