Aktualności

Stronicowanie

• Turniej Plażowej Piłki Siatkowej

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej (29.07.2011)

28 lipca nad zalewem „Tatar”odbył się turniej siatkówki plażowej. W zawodach wzięło udział 15 par z Rawy Mazowieckiej, Czerniewic, Skierniewic i Żyrardowa. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach. W grupie młodszej zwycięzcami została para
  • Rawa - ogniwem rozwoju regionu łódzkiego

Rawa - ogniwem rozwoju regionu łódzkiego (28.07.2011)

Prowadzona aktualizacja Strategii Rozwoju oraz Planu Zagospodarowania Przestrzennego Województwa Łódzkiego wykazała, że Rawa Mazowiecka jest ważnym ośrodkiem w regionie i stanowi dla województwa ponadloklany biegun wzrostu. Szerzej na ten temat rozmawiano podczas środowej konferencji
  • Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert (27.07.2011)

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert: na wsparcie realizacji zadania publicznego w 2011 r. z zakresu turystyki i krajoznawstwa – Upowszechnianie Turystyki i Krajoznawstwa: Organizacja Rawskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego.
  • Zmiana terminu Turnieju Siatkówki Plażowej

Zmiana terminu Turnieju Siatkówki Plażowej (25.07.2011)

Ze względu na złe warunki atmosferyczne turniej plażowej piłki siatkowej został przeniesiony na dzień 28 lipca godz. 10.00
  • XVII Maraton Pływacki im. Pawła Pioruna

XVII Maraton Pływacki im. Pawła Pioruna (25.07.2011)

24 lipca na zalewie „Tatar” odbył się kolejny Maraton Pływacki im. Pawła Pioruna. W zawodach wzięło udział 41zawodniczek i zawodników. Uczestnicy pływali na trzech dystansach (850m, 1700m i 2500m). W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: