2016

2016

Stronicowanie

 • Pierwszy transport paliwa stałego już w Rawie

  Pierwszy transport paliwa stałego już w Rawie (02.12.2022)

  W związku z wejściem w życie ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych informujemy, że na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Grupą Górniczą SA, a Miastem Rawa Mazowiecka do naszego miasta dotarła pierwsza transza paliwa stałego (groszek, orzech).

 • Gala Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego

  Gala Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego (02.12.2022)

  Wczoraj w Orientarium ZOO Łódź odbyła się Gala Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego organizowanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi. Nasze miasto w kategorii gminy miejskie znalazło się w pierwszej trójce.

 • Oficjalne otwarcie Hali Tatar.

  Oficjalne otwarcie Hali Tatar. (30.11.2022)

  3 grudnia odbędzie się tak wyczekiwane otwarcie zrewitalizowanej hali sportowej przy ulicy Katowickiej. Hala Tatar oficjalnie zostanie otwarta o godzinie 11.00, ale od 9.30 trwać bedą VIII Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w tenisie stołowym. 

 • Rawska Lodówka Społeczna na nowym miejscu.

  Rawska Lodówka Społeczna na nowym miejscu. (29.11.2022)

  Ze względu na akty wandalizmu postanowiliśmy zmienić zasady korzystania z lodówki. Przenieśliśmy lodówkę społeczną do Rawskiego Stowarzyszenia Abstynenckiego Szansa.

 • XXI edycji Festiwalu ,,Wlazł Kotek na Płatek''

  XXI edycji Festiwalu ,,Wlazł Kotek na Płatek'' (29.11.2022)

  56 solistów zaprezentowało się w Miejskim Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny „Inki'' podczas XXI edycji Festiwalu ,,Wlazł Kotek na Płatek" 

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery