2016

2016

Stronicowanie

 • Dni Rawy 2023

  Dni Rawy 2023 (12.10.2022)

  Za oknami jesień, a my przygotowujemy się już do najgorętszej imprezy w roku. Dni Rawy 2023! Powielając dobrą praktykę i zwracamy się do mieszkańców o pomoc w wytypowaniu gwiazd święta naszego miasta.

 • Pierwsza Rawska Potańcówka już za nami.

  Pierwsza Rawska Potańcówka już za nami. (11.10.2022)

  W niedzielę o godzinie 14:00 po raz pierwszy w naszym mieście odbyła się miejska potańcówka. Tego dnia prócz muzyki mogliśmy się też delektować piękną złotą jesienią

 • W piątkowe popołudnie Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Piotr Irla spotkał się z mieszkańcami osiedla 9 Maja.

  W piątkowe popołudnie Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Piotr Irla spotkał się z mieszkańcami osiedla 9 Maja. (10.10.2022)

  W piątkowe popołudnie na boisku osiedla 9 Maja, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Piotr Irla spotkał się z mieszkańcami. Celem spotkania było podsumowanie realizowanych inwestycji drogowych dotyczących modernizacji ulic Gąsiorowskiego, Braci Świderskich i A. Urbańskiego

 • Wspomnienia z dziejów Rawy

  Wspomnienia z dziejów Rawy (10.10.2022)

  W jatkach miejskich odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Wspomnienia z dziejów Rawy", zainicjowane przez Jana Karalusa, a organizowane przez Muzeum Ziemi Rawskiej we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Rawie Mazowieckiej, Kamilą Strutyńską i Marcinem Strutyńskim.

 • -

  Otwórz się na pomoc z Miastem Rawa Mazowiecka (10.10.2022)

  Według danych PARPA spożycie alkoholu w Polsce rośnie od 30 lat. Zbliżamy się do granicy spożycia 10 litrów czystego alkoholu rocznie na osobę. Coraz więcej osób młodych pada ofiarą choroby alkoholowej. Alkohol towarzyszy zabawie, aby była „dobra”; jest sposobem uczczenia sukcesów, pocieszeniem w smutku.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery