2016

2016

Stronicowanie

 • Zdjęcie - Pl. Piłsudskiego z grafiką świąteczną

  Zapraszamy Wystawców do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym 2022 (07.11.2022)

  Wystawcy, którzy chcą zaprezentować się w trakcie I edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego w Rawie Mazowieckiej, na świeżo zrewitalizowanym Pl. Piłsudskiego, do 14 listopada 2022 r. powinni złożyć odpowiednie dokumenty w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka.

 • XXVI OPEN POLISH CHAMPIONSHIPS - Mistrzostwa Polski PZTan w klasach sportowych.

  XXVI OPEN POLISH CHAMPIONSHIPS - Mistrzostwa Polski PZTan w klasach sportowych. (04.11.2022)

  Najstarsza cykliczna impreza tańca nowoczesnego w Polsce, zagości w dniach 11 - 13 listopada Rawie Mazowieckiej. Turniej odbędzie się w Hali Milenium, pod patronatem honorowym Józefa Matysiaka - Starosty Rawskiego oraz Piotr Irla - Burmistrz Rawy Mazowieckiej.

 • Zakup preferencyjny węgla dla gospodarstw domowych z terenu miasta Rawa Mazowiecka

  Zakup preferencyjny węgla dla gospodarstw domowych z terenu miasta Rawa Mazowiecka (03.11.2022)

  W nawiązaniu do ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla informuje, że Miasto Rawa Mazowiecka zamierza przystąpić do zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych. 

 • Finałowe głosowanie na muzyczne gwiazdy Dni Rawy 2023

  Finałowe głosowanie na muzyczne gwiazdy Dni Rawy 2023 (02.11.2022)

  Początek listopada to wybór Gwiazd Dni Rawy 2023. Wpłynęło do nas ponad 550 propozycji wykonawców, których chcecie zobaczyć na Dniach Miasta. Spośród nich liczbą głosów wybraliście :

 • Bezpłatne warsztaty dotyczące zakładania łąki kwietnej oraz naturalnych metod nawożenia i ochrony roślin w ogrodzie

  Bezpłatne warsztaty dotyczące zakładania łąki kwietnej oraz naturalnych metod nawożenia i ochrony roślin w ogrodzie (28.10.2022)

  Zapraszamy mieszkańców na bezpłatne warsztaty dotyczące zakładania łąki kwietnej oraz naturalnych metod nawożenia i ochrony roślin w ogrodzie. Praktyczne spotkanie prowadzone będzie przez doświadczonych instruktorów, którzy w przyjazny sposób otworzą przed uczestnikami wskazaną tematykę.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery