2019

2019

Stronicowanie

 • MRM na targach edukacyjnych

  MRM na targach edukacyjnych (01.04.2011)

  Dnia 31 marca 2011 roku w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej odbyły się IX Targi Edukacyjne dla Gimnazjalistów. Jesienią br. będziemy wybierać nowych radnych MRM, więc targi były doskonałą okazją, by zaprezentować swój dorobek, zachęcić uczniów rawskich szkół do kandydowania i udziału w wyborach...
 • Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym - wyniki

  Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym - wyniki (15.03.2011)

  W poniedziałek 28 lutego 2011 r. odbył się Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, którego organizatorem była Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka. W dniu dzisiejszym 15 marca konkurs został podsumowany i ogłoszono oficjalne wyniki.
 • Minione 50 lat Rawy Mazowieckiej

  Minione 50 lat Rawy Mazowieckiej (09.03.2011)

  Dnia 9 marca 2011 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka Burmistrz Miasta Eugeniusz Góraj spotkał się z osobami, które kierowały miastem Rawa Mazowiecka przez ostatnie pół wieku. Inicjatorem tego wyjątkowego spotkania był burmistrz Góraj...
 • II Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Wojciecha Zembowicza

  II Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn im. Wojciecha Zembowicza (07.03.2011)

  W turnieju, który odbył się 5 marca na hali sportowej „Milenium” wzięło udział 5 zespołów reprezentujących Radom, Skierniewice, Radomsko i Rawę Mazowiecką. Po grach eliminacyjnych w półfinałach grały zespoły:
 • Idealny samorząd – debata MRM

  Idealny samorząd – debata MRM (07.03.2011)

  Dnia 4 marca 2011 r. w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury odbyła się debata zorganizowana przez Młodzieżową Radę Miasta Rawa Mazowiecka z członkami samorządów uczniowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu rawskiego. Tematem debaty był "IDEALNY SAMORZĄD".
 • Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców.

  Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców. (01.03.2011)

  W dniu 28 lutego na hali sportowej „Milenium” odbyły się Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców.

  Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 1.
 • Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

  Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym (01.03.2011)

  W poniedziałek 28 lutego 2011 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej odbył się Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, którego organizatorem była Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka.
 • Rawscy tenisiści stołowi najlepsi

  Rawscy tenisiści stołowi najlepsi (21.02.2011)

  W dniach 15 i 16 lutego odbyły się w naszym mieście Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Po raz trzeci z rzędu rawskie szkoły zdobyły złote medale. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 z Rawy Mazowieckiej.
 • XII Edycja Rawskiej Halówki Zakończona

  XII Edycja Rawskiej Halówki Zakończona (21.02.2011)

  W czwartek 17 lutego została rozegrana ostatnia kolejka XII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. Organizatorem i głównym sponsorem tegorocznych rozgrywek był Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej. Po ciekawych i bardzo emocjonujących rozgrywkach zdobywcą Pucharu Burmistrza Rawy Mazowieckiej zajmując 1 miejsce została drużyna EMKA – MEBLE
 • Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

  Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym (14.02.2011)

  Były już turnieje sportowe, konkursy i wystawy promujące rawskie talenty, trwają zmagania o miano najlepszego samorządu szkolnego 2010/2011. Kolejnym przedsięwzięciem, jakiego postanowiła podjąć się Młodzieżowa Rada Miasta jest Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery