2018

2018

Stronicowanie

 • Letni FOTOpejzaż Rawy Mazowieckiej - konkurs

  Letni FOTOpejzaż Rawy Mazowieckiej - konkurs (27.06.2022)

  Miejski Dom Kultury zaprasza do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym. Tym razem motywem przewodnim jest LATO… Na Wasze zdjęcia MDK czeka do poniedziałku, 5 września 2022 r. (do północy). Konkurs odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka Piotra Irli.

 • Złote gody Państwa Zofii i Tadeusza Majewskich

  Złote gody Państwa Zofii i Tadeusza Majewskich (27.06.2022)

  W sobotę (25.06) o godz. 11:00 w Miejskim Domu Kultury odbyła się kolejna wyjątkowa uroczystość wręczenia Medali za długoletnie pożycie małżeńskie. 50-lecie wspólnej drogi życiowej obchodziła para z Rawy Mazowieckiej Państwo Zofia i Tadeusz Majewscy.Jubilatom gratulujemy i życzymy zdrowia, miłości oraz spokojnej wspólnej przyszłości. 

 • Witamy wakacje!

  Witamy wakacje! (24.06.2022)

  Ostatni dzwonek już wybrzmiał, rozdane świadectwa - pora na letni wypoczynek. Na wakacyjnąprzerwę zasłużyli nie tylko uczniowie. Przewodnicząca Rady Miasta Grażyna Dębska i Burmistrz Piotr Irla kierują z okazji zakończenia roku szkolnego słowa podziękowania za pracę i życzenia wspaniałych wakacji.

 • 23 czerwca - Dzień Ojca

  23 czerwca - Dzień Ojca (23.06.2022)

  Wszystkim Tatom, z okazji Waszego święta, dziękujemy za bezwarunkową miłość i opiekę nad dziećmi, poświęcony czas, troskę i niekończącą się cierpliwość. Drodzy Tatusiowie, przyjmijcie życzenia wielu lat życia w zdrowiu i szczęściu. Spełniajcie się zawodowo, a każdy kolejny dzień niech daje Wam radość i satysfakcję.

 • Dywan kwiatowy u Ojców Pasjonistów w Rawie

  Dywany kwiatowe w Rawie (23.06.2022)

  Długoletnia tradycja układania dywanu kwiatowego w kościele oo. Pasjonistów na Oktawę Bożego Ciała jest kultywowana od kilkudziesięciu lat. Dzięki zaangażowaniu osób zbierających płatki kwiatowe i misternej pracy kilkunastu osób, które je wczoraj wieczorem układały, możemy dzisiaj podziwiać kwiatowe arcydzieło. 

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery