2018

2018

Stronicowanie

 • Październik ze stowarzyszeniem Topory

  Październik ze stowarzyszeniem Topory (12.10.2021)

  Stowarzyszenie Topory przygotowało dla wszystkich sympatyków i miłośników gier i fantastyki bogaty program na październik. Spotkania będą odbywały się w siedzibie stowarzyszenia w Klubie Toporowym przy ul. Zwolińskiego 1. Zajęcia odbywają się w ramach projektu Rawa gra dla wszystkich współfinansowanego ze środków miasta Rawa Mazowiecka.

 • Akcja szczepień lisów w powiecie rawskim

  Akcja szczepień lisów w powiecie rawskim (12.10.2021)

  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Rawie Mazowieckiej  informuje, że w dniach 15-31 października oraz 15-30 listopada 2021 r. w powiecie rawskim zostanie przeprowadzona akcja szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Akcja zostanie przeprowadzona metodą zrzutów z samolotów przynęt zawierających szczepionkę przeciwko wściekliźnie.

   

 • DZIEŃ PAPIESKI w Rawie Mazowieckiej

  DZIEŃ PAPIESKI w Rawie Mazowieckiej (11.10.2021)

  W niedzielę w Dzień Papieski w parafii pw. NP NMP po każdej Mszy św. było spotkanie z autorką książki "Zwiastunowi gór", a wieczorem o godz. 21:00 odbyło się modlitewne czuwanie przy pomniku św. Jana Pawła II z udziałem władz samorządowych oraz mieszkańców miasta. Wydarzenie zorganizowano w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta.

   

 • Spotkanie w MBP z Tomaszem Sekielskim

  Spotkanie w MBP z Tomaszem Sekielskim (11.10.2021)

  Miejska Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej zaprasza na ostatnie spotkanie z cyklu „Krwawa Rawa”. Gościem spotkania będzie Tomasz Sekielski. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 14 października o godz. 18:00. Zapraszamy do sali konferencyjnej w głównej siedzibie biblioteki przy ul. Wyszyńskiego 7. Wstęp wolny.

   

 • SENIOR maluje - warsztaty malarskie w rawskim MDK

  SENIOR maluje - warsztaty malarskie w rawskim MDK (11.10.2021)

  20 października w Miejskim Dom Kultury rozpoczynają się warsztaty malarskie dla seniorów. Wszystkich zainteresowanych MDK zaprasza na pierwsze zajęcia, które odbędą się w godz. 10-12 w pracowni plastycznej. Spotkania będą odbywać się cyklicznie w każdą środę.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery