2018

2018

Stronicowanie

 • Piknik Rodzinny „Sportowa Rawa”

  Piknik Rodzinny „Sportowa Rawa” (13.09.2022)

  W dniu 11 września na hali sportowej Milenium w ramach realizacji projektu budżetu obywatelskiego odbył się piknik rodzinny pod nazwą „Sportowa Rawa”. 

 • Po wakacyjnej przerwie wznawiamy cykl pod hasłem "Muzyczna Jatka"

  Po wakacyjnej przerwie wznawiamy cykl pod hasłem "Muzyczna Jatka" (13.09.2022)

  We wrześniu proponujemy wyjątkowy koncert złożony z piosenek z pogranicza poezji śpiewanej, piosenki literackiej i aktorskiej interpretacji piosenki Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory i innych.

 • Plakat - zaproszenie na wodeokonferencję

  Zapraszamy na wideokonferencję dotyczącą możliwości wsparcia osób żyjących z demencją w zaawansowanym stadium choroby i ich bliskich (12.09.2022)

  Grażyna Dębska Przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka i Piotr Irla Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, zapraszają  na wideokonferencję Rzecznika Praw Obywatelskich i Związku  Stowarzyszeń  Alzheimer Polska.

 • W miniony piątek Miasto Rawa Mazowiecka zostało oficjalnie przyjęte w poczet członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kraina Rawki”.

  W miniony piątek Miasto Rawa Mazowiecka zostało oficjalnie przyjęte w poczet członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kraina Rawki”. (12.09.2022)

  Stało się to w trakcie walnego zgromadzenia, które odbyło się w Gminnym Domu Kultury w Cielądzu, a przyjęcie do Stowarzyszenia zbiegło się z 15. rocznicą jego istnienia.

   

 • Zapraszamy na integracyjny piknik rekreacyjno-sportowy

  Zapraszamy na integracyjny piknik rekreacyjno-sportowy (09.09.2022)

  Już w najbliższą niedzielę tj. 11.09.2022 r. w ramach realizacji budżetu obywatelskiego zapraszamy wszystkich mieszkańców Rawy Mazowieckiej i okolicy na integracyjny piknik rekreacyjno – sportowy, który odbędzie się na hali sportowej Milenium (zmiana miejsca ze względu na złe prognozy pogodowe).

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery