2018

2018

Stronicowanie

 • Jutro spiszesz się do północy

  Jutro spiszesz się do północy (29.09.2021)

  Jutro - 30 września - ostatni dzień spisu powszechnego. W związku z tym Gminne Biuro Spisowe zlokalizowane w Urzędzie Miasta przy Pl. Piłsudskiego 5 w Rawie Mazowieckiej będzie czynne do godz. 24.00.Osoby, które do tej pory jeszcze się nie spisały będą mogły dokonać samospisu lub być spisane przez dyżurujących pracowników urzędu.

 • Spotkanie pisarzy z młodymi czytelnikami w MBP

  Spotkanie pisarzy z młodymi czytelnikami w MBP (29.09.2021)

  W ramach akcji Z Książką na Walizkach - IX łódzkie spotkania pisarzy z młodymi czytelnikami już jutro (30.09) w Rawie Mazowieckiej dwa fantastyczne spotkania w naszej bibliotece w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży, Pl. Piłsudskiego 9. O godz. 10:00 spotkanie z Krzysztofem Kochańskim, a o godz. 12:30 spotkanie z Pawłem Wakułą.

   

 • Wypożycz książkę i poczęstuj się pysznym jabłuszkiem

  Wypożycz książkę i poczęstuj się pysznym jabłuszkiem (28.09.2021)

  Miejska Biblioteka Publiczna wystartowała dzisiaj z bardzo smakowitą akcją jesienną. Rawscy bibliotekarze zachęcają do udziału w akcji. My również zachęcamy do wypożyczania książek i degustacji pysznych owoców. Akcja trwa od dzisiaj aż do wyczerpania zapasów w obu oddziałach biblioteki.

 • Pracowity weekend tenisistów stołowych i złoty Marcel

  Pracowity weekend tenisistów stołowych i złoty Marcel (28.09.2021)

  Ubiegły weekend był bardzo pracowity dla rawskich tenisistów. 26 września w turnieju TOP 16 kadetek i kadetów w tenisie stołowym Marcel Błaszczyk odniósł pewne zwycięstwo. Również zespoły II Ligi Mężczyzn i II Ligi Kobiet rozegrały spotkania wyjazdowe odnotowując kolejne zwycięstwa. W turnieju w Łobudzicach podopieczni rawskiego klubu zdobyli 8 medali. Gratulujemy.
   

 • Złote gody

  Złote gody (28.09.2021)

  W sobotę 25 września w MDK-u odbyła się uroczystość wręczenia Medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Złote gody obchodzili Państwo Lidia i Jan Wieczorkiewiczowie. Medale w imieniu Prezydenta RP wręczył jubilatom Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla. Jubilatom życzymy długich lat życia w szczęściu i zdrowiu.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery