2018

2018

Stronicowanie

 • mapa ulic: Gąsiorowskiego, Braci Świderskich i Antoniego Urbańskiego w Rawie Mazowieckiej

  (13.07.2022)

  Piotr Irla Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka serdecznie zaprasza mieszkańców ulic: Gąsiorowskiego, Braci Świderskich i Antoniego Urbańskiego na spotkanie informacyjne. 

 • Zdjęcie zawodniczki z rawskiego klubu pływackiego

  (12.07.2022)

  Zawodniczka rawskiego klubu pływackiego Raw-Swim Julita Niewczas dokonała niezwykłego wyczynu zdobywając srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorek młodszych na dystansie 50 m stylem dowolnym. Jest to pierwszy medal w historii rawskiego pływania zdobyty na zawodach najwyższej rangi krajowej. 

 • Plakat - bezpłatna mammografia

  Zapraszamy na bezpłatną mammografię do Miejskiego Domu Kultury (12.07.2022)

  Serdecznie zapraszmy Panie w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat (24 m-cy) nie wykonywały bezpłatnego badania.
  Badania będą wykonywane 14 lipca 2022 (czwartek) w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej.

 • Zdjęcie nagrodzonych siatkarzy

  Sukcesy rawskich siatkarzy (11.07.2022)

  W dniach 1-3 lipca zawodnicy MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka przebywali w Gliwicach na Ogólnopolskim Mistrzostwach w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of Moving. Rawianie mieli swoją reprezentację w dwóch kategoriach: dwójkach i czwórkach chłopców. Dodatkowo jeden z podopiecznych rawskiego klubu wystąpił w zawodach w drużynie Bzury Ozorków w kategorii trójek.  

 • zdjęcie certyfikatu

  Miasto Rawa Mazowiecka bliskie Inwestorom (07.07.2022)

  Miasto Rawa Mazowiecka uzyskało CERTYFIKAT potwierdzający wdrożenie standardów obsługi inwestora w ramach projektu "Wdrażanie standardów obsługi inwestora w samorządach województwa łódzkiego"

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery