2018

2018

Stronicowanie

 • -

  Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego (10.01.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego:zadanie z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej – zapewnienie schronienia osobom bezdomnym poprzez zapewnienie tymczasowych miejsc noclegowych.

 • Herb Rawy Mazowieckiej

  Rozpoczynamy nabór wniosków do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2024 (09.01.2024)

  Zgłaszanym zadaniem może być każdy pomysł, mający wpływ na rozwój miasta i zaspokojenie potrzeb jego mieszkańców. Każdy uprawniony może zgłosić dowolną liczbę projektów do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego.

 • -

  Otwarty konkurs ofert (08.01.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w 2024 r. w zakresie obejmującym organizację szkolenia w rawskich klubach sportowych, dla dzieci i młodzieży objętej systemem  współzawodnictwa sportowego, w tym sportowców niepełnosprawnyc

 • % Życzenia Noworoczne

  Życzenia Noworoczne (29.12.2023)

  Drodzy Mieszkańcy, Życzymy Wam, aby 2024 rok był pełen spełnienia marzeń, osiągania celów i niezapomnianych chwil.

 • Rawski Budżet Obywatelski na 2024 rok - informacja dla mieszkańców

  Rawski Budżet Obywatelski na 2024 rok - informacja dla mieszkańców (28.12.2023)

  W ramach Rawskiego Budżetu Obywatelskiego będą realizowane projekty mieszczące się w katalogu zadań własnych Miasta Rawa Mazowiecka. Zadania wybrane w danym roku w trybie i na zasadach określonych Regulaminem zostaną wpisane do projektu budżetu Miasta Rawa Mazowiecka na rok następny.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery