Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Topogranie - Rawski Dzień Gier

  Topogranie - Rawski Dzień Gier (30.01.2012)

  4 lutego 2012 r. o godzinie 10 rozpocznie się kolejna, druga odsłona Topogrania - Rawskiego Dnia Gier. Stowarzyszenie "Topory" postanowiło rozwijać swój pomysł i serdecznie zaprosić wszystkie dzieci i młodzież, ponownie, do Miejskiego Domu Kultury. Gorąco zapraszamy!
 • LAN.ARENA v1 - kolejna inicjatywa Toporów

  LAN.ARENA v1 - kolejna inicjatywa Toporów (30.01.2012)

  Rawskie Stowarzyszenie Topory po raz kolejny rozszerza swoją działalność. Tym razem proponuje rozegranie turnieju w grę komputerową Counter-Strike 1.6, na pierwszej odsłonie turnieju LAN.ARENA. Chętnych w każdym wieku zapraszamy 11 lutego o godzinie 12:00.
 • Ferie dla najmłodszych w czytelni

  Ferie dla najmłodszych w czytelni (23.01.2012)

  W tym roku ferie w Miejskiej Bibliotece Publicznej Oddziale dla dzieci odbywać się będą pod hasłem "O królewskich i rycerskich kłopotach oraz różnych bajkowych przedmiotach". Zajęcia w czasie ferii będą odbywać się codziennie od godz. 11.00 do 13.00 w bibliotecznej czytelni. Ty też możesz dołączyć do wspólnej zabawy.
 • Dzień Babci i Dziadka w Klubie Przyjaciół Misia Uszatka

  Dzień Babci i Dziadka w Klubie Przyjaciół Misia Uszatka (23.01.2012)

  Dzień Babci i Dziadka już na stałe zagościł w kalendarzu Klubu Przyjaciół Misia Uszatka. W czwartkowe popołudnie 19 stycznia razem z dziećmi złożyliśmy naszym gościom piękne życzenia, a potem zaprosiliśmy do wspólnej zabawy.
 • Dzień Babci i Dziadka w bibliotece

  Dzień Babci i Dziadka w bibliotece (17.01.2012)

  „Dzień Babci i Dziadka w Klubie Przyjaciół Misia Uszatka” w Bibliotece dla dzieci :) Spotkanie wypełnią najpiękniejsze wierszyki i życzenia dla naszych kochanych gości, niezwykłe opowieści oraz wspólne zabawy i konkursy. Zapraszamy dziadków z wnukami w czwartek 19 stycznia o godzinie 15.30.

 • Zgłoszenie działalności gospodarczej

  Zgłoszenie działalności gospodarczej (16.01.2012)

  W związku z funkcjonującą Centralną Ewidencją i Informacją o Działalności Gospodarczej, przedsiębiorcy chcący zgłosić nową działalność bądź zgłosić zmiany w istniejącej już działalności mogą złożyć wniosek CEIDG-1 w dowolnie wybranym przez siebie Urzędzie Miasta-Gminy.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery