Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Zgłaszanie chęci udziału w XXI Wojewódzkim Dniu Pszczelarza

  Zgłaszanie chęci udziału w XXI Wojewódzkim Dniu Pszczelarza (06.09.2023)

  Zapraszamy serdecznie pszczelarzy  z ziemi rawskiej do udziału w wyjątkowym wydarzeniu! Po raz pierwszy Urząd Miasta Rawa Mazowiecka organizuje XXI Wojewódzki Dzień Pszczelarza, a mottem tego niezwykłego święta jest "Miód w sercu Rawy".


 • % meta rowerzyści

  Za nami 23. Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy (31.08.2023)

  W ostatnią sobotę sierpnia odbył się Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy. W tym roku była to już XXIII edycja tej imprezy, która rokrocznie gromadzi na starcie wielu miłośników jazdy na dwóch kółkach. Trasę tegorocznego rajdu przejechało 777 uczestników (w tym 60 rodzin). 

 • Awans rawskich nauczycieli

  Awans rawskich nauczycieli (30.08.2023)

  W dniu 30.08.2023 r. o godzinie 12:00 w Jatkach Miejskich odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela przez Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka, Pana Piotra Irlę. 

   

 • % samochód ładowarka

  Elektromobilność – nasza przyszłość (30.08.2023)

  Elektromobilność może stanowić remedium na wiele problemów i należy się spodziewać, że z czasem coraz więcej osób może wybierać tę opcję transportu. W naszym mieście od czerwca  pojawiła się możliwość wypożyczania hulajnóg elektrycznych, którymi można przemieszczać się na terenie całego miasta.

 • % samoloty

  84. rocznica wybuchu II wojny światowej (28.08.2023)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla, Przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka Grażyna Dębska, Starosta Rawski Józef Matysiak,  Przewodnicząca Rady Powiatu Rawskiego Maria Charążka zapraszają na obchody 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

   

 • Plakat dożynkowy

  Serdecznie zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów (25.08.2023)

  Szanowni Państwo!
  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka oraz Zarząd Powiatu Rawskiego serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie - XXV Dożynki Powiatu Rawskiego, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia. To doskonała okazja do wspólnego świętowania i cieszenia się tradycją oraz kulturą naszego regionu.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery