Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • % samochód miasto transport (zdjęcie: pixabay)

  Ważna informacja dla taksówkarzy (16.01.2024)

  Przypominamy, że w związku ze zmianami ustawowymi, przedsiębiorcy świadczący usługi w zakresie przewozu osób taksówką są zobowiązani do kontaktu z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka w celu dokonania weryfikacji posiadanych uprawnień.

 • % osoba (zdjęcie: pixabay)

  Komunikat dot. programu "Maluch+ 2022-2029" (15.01.2024)

  W zawiązku z możliwością ubiegania się o środki w ramach programu „Maluch+ 2022-2029” informujemy, że na stronie internetowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej znajdą Państwo informacje na temat Metodologii obsługi wniosków.

 • -

  Otwarty konkurs ofert (12.01.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie  realizacji  zadania publicznego objętego Wieloletnim Miejskim Programem Profilaktyki i Rozwiązywania  Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2023 – 2025,
  tytuł zadania: Pomoc profilaktyczna dla dzieci i młodzieży w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i przemocy w rodzinie prowadzona przez świetlicę środowiskową.

 • -

  Otwarte konkursy ofert (11.01.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych: zadanie z zakresu działalności na rzecz rodziny: pomoc rodzinom w trudnej sytuacji życiowej – prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji życiowej, zadanie z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych – podejmowanie działań mających na celu poprawę zdrowia osób niepełnosprawnych.

 • -

  Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego (10.01.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego:zadanie z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej – zapewnienie schronienia osobom bezdomnym poprzez zapewnienie tymczasowych miejsc noclegowych.

 • Herb Rawy Mazowieckiej

  Rozpoczynamy nabór wniosków do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2024 (09.01.2024)

  Zgłaszanym zadaniem może być każdy pomysł, mający wpływ na rozwój miasta i zaspokojenie potrzeb jego mieszkańców. Każdy uprawniony może zgłosić dowolną liczbę projektów do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery