Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • % osoby

  Wsparcie dla przedsiębiorców – spotkanie już w lutym (06.02.2024)

  W piątek, 16 lutego przyjadą do Rawy eksperci z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W sposób syntetyczny i rzeczowy omówią dostępne formy wsparcia dla firm.

   

 • Wyniki konkursu ofert

  Wyniki konkursu ofert (06.02.2024)

  Wyniki konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego objętego Wieloletnim Miejskim Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla miasta Rawa Mazowiecka na lata 2023 – 2025. Zadanie z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, tytuł zadania: Pomoc profilaktyczna dla dzieci i młodzieży w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom oraz przemocy w rodzinie prowadzona przez świetlicę środowiskową.

 • % kobieta

  Ostatnie pożegnanie (05.02.2024)

  Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci naszej szanowanej koleżanki Małgorzaty Rudniak radnej Rady Miasta Rawa Mazowiecka IV, V, VI i VIII Kadencji w latach 2002-2014 i 2018-2023, Wiceprzewodniczącej Rady Miasta VIII Kadencji, Członka Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

   

 • % Plakat

  Zaproszenie na projekt "Bezpieczna Rawianka" (02.02.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Piotr Irla, wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rawie Mazowieckiej serdecznie zaprasza na kolejną edycję projektu "Bezpieczna Rawianka"!

   

   

 • zdjęcie - logo programu Ciepłe Mieszkanie

  Ciepłe Mieszkanie – Dotacje dla lokali mieszkalnych (01.02.2024)

  Miasto Rawa Mazowiecka z przyjemnością informuje o rozpoczęciu II naboru wniosków w ramach Programu „Ciepłe Mieszkanie”.
  Nie przegap okazji na uzyskanie wsparcia finansowego dla swojego domu. Termin składania wniosków upływa 31 sierpnia 2024 r.

 • Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie miasta Rawa Mazowiecka

  Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie miasta Rawa Mazowiecka (31.01.2024)

  Informacja Burmistrza Miasta o dofinansowaniu zadania pn.: „Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie miasta Rawa Mazowiecka” uzyskanych ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

   

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery