2018

2018

Stronicowanie

 • Zmiana terminu wyborów MRM

  Zmiana terminu wyborów MRM (20.10.2021)

  Wybory XIII kadencji Młodzieżowej Rady Miasta miały odbyć się dzisiaj 20 października w ośmiu okręgach wyborczych, szkołach podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Rawy Mazowieckiej. Z przykrością informujemy, że kilka osób z młodzieżowej rady zostało skierowanych na obowiązkową kwarantannę i wybory musimy przełożyć. O nowym terminie wyborów poinformujemy.

 • Zakończono nabór do programu "Mój Prąd"

  Zakończono nabór do programu "Mój Prąd" (19.10.2021)

  Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Mój Prąd” został zamknięty w dniu 6 października 2021 r. o godzinie 14:05 z powodu wyczerpania budżetu przewidzianego na realizację programu. Informacje odnośnie już złożonych wniosków można uzyskać wybierając zakładkę pn. „Sprawdź jego status” na stronie poświęconej programowi "Mój Prąd".

 • Spotkanie dla dzieci w ramach DKK

  Spotkanie dla dzieci w ramach DKK (19.10.2021)

  Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na pierwsze spotkanie dla dzieci w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki. Gościem spotkania  będzie Pan Grzegorz Kasdepke. Spotkanie odbędzie się online 22 października o godz. 10.00 i będzie tłumaczone na Polski Język Migowy. Spotkanie dofinansowano ze środków Instytutu Książki.

 • Szczepienia przeciw covid-19 w niedzielę

  Szczepienia przeciw covid-19 w niedzielę (18.10.2021)

  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy ul. Niepodległości 8 zaprasza chętnych na szczepienia przeciw covid-19. Szczepienia będą wykonywane w niedzielę 24 października w godz. 9-16 dwudawkową szczepionką firmy Pfizer (dawki 1, 2, 3) lub jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson.

 • Muzyczna jatka - Co nom w dusy gro

  Muzyczna jatka - Co nom w dusy gro (15.10.2021)

  Miejski Dom Kultury i Muzeum Ziemi Rawskiej zapraszają na pierwszy z cyklu koncert muzycznego projektu „Muzyczna jatka”. Koncert „Co nom w dusy gro” odbędzie się 20 października o godz. 18:00. Tematem przewodnim spotkania będzie muzyka ludowa naszego regionu. Zapraszamy do Miejskich Jatek. Wstęp wolny.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery