2018

2018

Stronicowanie

 • Budżet Obywatelski na 2022 rok - informacja dla mieszkańców

  Budżet Obywatelski na 2022 rok - informacja dla mieszkańców (17.09.2021)

  W ramach Budżetu Obywatelskiego będą realizowane projekty mieszczące się w katalogu zadań własnych miasta Rawa Mazowiecka.
  Zadania wybrane w danym roku w trybie i na zasadach określonych Regulaminem zostaną wpisane do projektu budżetu Miasta Rawa Mazowiecka na rok następny.

 • Rawski Dzień Trzeźwości

  Rawski Dzień Trzeźwości (17.09.2021)

  W ramach Rawskich Dni Trzeźwości w Miejskim Domu Kultury odbyło się spotkanie profilaktyczne dla młodzieży ze szkół podstawowych i średnich. Później w altanie parku miejskiego odbył się koncert profilaktyczny pt. „Dopóki masz wybór”.Drugiej części dnia towarzyszyły animacje dla dzieci oraz rozmowy profilaktyczne.

 • Obchody 82. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę

  Obchody 82. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę (15.09.2021)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla oraz Przewodnicząca Rady Miasta Grażyna Dębska zapraszają na obchody 82. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę w dniu 17 września 2021 r. o godz. 12.00 na cmentarzu wojskowym w Rawie Mazowieckiej. Zapraszamy mieszkańców Rawy Mazowieckiej do wzięcia udziału w obchodach.

 • "Rawa gra dla wszystkich"

  "Rawa gra dla wszystkich" (15.09.2021)

  Stowarzyszenie Topory przygotowało w ramach projektu „Rawa gra dla wszystkich” ciekawe spotkania wrześniowe dla sympatyków i miłośników gier i fantastyki. Spotkania będą odbywały się w klubie toporowym przy ul. Zwolińskiego 1. Zajęcia odbywają się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Miasta Rawa Mazowiecka.

 • Rawska OrientAkcja

  Rawska OrientAkcja (14.09.2021)

  11 września po raz drugi w Rawie Mazowieckiej odbył się Rowerowy Rajd na Orientację, którego organizatorem było stowarzyszenie Funkcjonariuszy Służb Mundurowych BASTION. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla. W zawodach wystartowało 160 zawodniczek i zawodników w tym 7-osobowa grupa z Rawy.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery