2018

2018

Stronicowanie

 • Otwarty konkurs ofert

  Otwarty konkurs ofert (20.03.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w 2024 r. w zakresie zabezpieczenia akwenów i bezpieczeństwa osób wypoczywających nad wodami, prowadzenie profilaktycznej działalności w zakresie bezpieczeństwa na wodach, szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie ratownictwa wodnego.

 • Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

  Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert (15.03.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego:
  zadanie z zakresu edukacji, oświaty i wychowania: wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży, poprzez działalność wychowawczą, opiekuńczą, oświatową i prozdrowotną.

 • Herb Rawa Mazowieckiej

  Wykaz projektów wybranych do realizacji w ramach Rawskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2024 (15.03.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje, że na posiedzeniu w dniu 14 marca 2024 roku zespół ds. weryfikacji projektów zgłaszanych w ramach Rawskiego Budżetu Obywatelskiego przedstawił wyniki głosowania na projekty zgłoszone do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2024 oraz zaproponował podział środków na zwycięskie projekty.

 • Ważna informacja dla Wyborców

  Ważna informacja dla Wyborców (14.03.2024)

  Szanowni Wyborcy,

  w związku ze zbliżającymi się wyborami chcielibyśmy poinformować Was o możliwości sprawdzenia swojego miejsca przypisania do obwodu głosowania. Jest to istotne dla każdego z nas, abyśmy mogli swobodnie i sprawnie wyrazić swoje prawo wyborcze.

   

 • % logo ratusz miejski

  Zmiana Godzin Pracy Urzędu Miasta w okresie przedświątecznym (12.03.2024)

  Dzień 29 marca 2024 roku (piątek) jest dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka (zgodnie z Zarządzeniem  nr 5/2023 Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka). 

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery