Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • % Plakat

  Szkolenie dla Przedstawicieli organizacji pozarządowych: "JAK NAS WIDZĄ, czyli jak świadomie kreować wizerunek organizacji" (16.04.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na niezwykłe szkolenie poświęcone tematyce "JAK NAS WIDZĄ, czyli jak świadomie kreować wizerunek organizacji".

   

   

 • Program priorytetowy „Mój elektryk”

  Program priorytetowy „Mój elektryk” (15.04.2024)

  Mieszkańców zainteresowanych używaniem pojazdu elektrycznego informujemy o możliwości skorzystania z programu priorytetowego „Mój elektryk”. 

 • Herb Rawy Mazowieckiej

  Wykaz projektów wybranych do realizacji w ramach Rawskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2024 (10.04.2024)

  W dniu 8 kwietnia 2024 roku wpłynęło oświadczenie autorki projektu „Ruch to zdrowie, ale i świetna zabawa” – zakup sprzętu dla dzieci ze stowarzyszenia „Dobro dzieci” o chęci realizacji projektu za pozostałą w Rawskim Budżecie Obywatelskim 2024 kwotę 10 000,00 złotych. Projekt ten cieszył się dużym poparciem mieszkańców i otrzymał 365 głosów. 

 • Otwarcie wystawy poświęconej wybitnej rawiance Halinie Konopackiej

  Otwarcie wystawy poświęconej wybitnej rawiance Halinie Konopackiej (08.04.2024)

  W dniu 05 kwietnia br. na Placu Piłsudskiego odbyło się otwarcie wystawy poświęconej wybitnej rawiance Halinie Konopackiej. 

 • % Nowa Honorowa Obywatelka Miasta Rawa Mazowiecka — Anna Krajewska

  Nowa Honorowa Obywatelka Miasta Rawa Mazowiecka — Anna Krajewska (28.03.2024)

  W dniu 28 marca, w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej, odbyła się uroczystość o szczególnym znaczeniu dla lokalnej społeczności. Podczas uroczystej LX sesji VIII. Kadencji Rady Miasta, zakończeniu kadencji samorządu towarzyszyło niezwykle ważne wydarzenie — nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Rawy Mazowieckiej Pani Annie Krajewskiej. 

 • -

  Wyniki konkursów ofert (28.03.2024)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka podaje do publicznej wiadomości wyniki rozstrzygnięcia otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych:  wspieranie działalności służącej upowszechnianiu kultury, popularyzacji i edukacji społeczeństwa w zakresie zachowania dziedzictwa kulturowego ziemi rawskiej, wspieranie działań polegających na tworzeniu warunków do integracji i aktywności osób w wieku emerytalnym, wspieranie działań służących integracji i aktywizacji w środowisku osób chorych na cukrzycę, chorych na nowotwory.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery