Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Obchody Dnia Niepodległości

  Obchody Dnia Niepodległości (11.11.2022)

  Od złożenia wiązanek i zapalenia zniczy na cmentarzu wojskowym rozpoczęły się obchody Dnia Niepodległości. Następnie złożono kwiaty pod tablicami upamiętniającymi Wincentego Witosa, Józefa Piłsudskiego i Romana Dmowskiego.

 • Spotkanie informacyjno szkoleniowe dla organizacji pozarządowych.

  Spotkanie informacyjno szkoleniowe dla organizacji pozarządowych. (10.11.2022)

  W dniu 9 listopada na zaproszenie Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka, Piotra Irli odbyło sie w Jatkach Miejskich szkolenie dla organizacji pozarządowych. Na spotkaniu omówiono mozliwości finansowania projektów oraz podstawy prawne działalności orgaznizacji pozarządowych. 

 • Charytatywne dyktando online z okazji Narodowego Święta Niepodległości

  Charytatywne dyktando online z okazji Narodowego Święta Niepodległości (10.11.2022)

  W dniach 11-13 listopada 2022 r. zostanie zorganizowane charytatywne dyktando online z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez portal Dyktanda.pl 

 • Zdjęcie węgla

  Zakup preferencyjny węgla dla gospodarstw domowych z terenu miasta Rawa Mazowiecka — ważna informacja (09.11.2022)

  Miasto Rawa Mazowiecka informuje mieszkańców zainteresowanych preferencyjnym zakupem paliwa stałego (groszek, orzech), że zgodnie z ostatnią interpretacją ministerstwa, można złożyć tylko jeden wniosek o zakup na okres do dnia 31 grudnia 2022 roku, maksymalnie 1,5 tony na jedno gospodarstwo domowe.

 • Zespół ds. weryfikacji projektów zgłaszanych w ramach Budżetu Obywatelskiego zweryfikował projekty zgłoszone do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2023.

  Zespół ds. weryfikacji projektów zgłaszanych w ramach Budżetu Obywatelskiego zweryfikował projekty zgłoszone do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2023. (08.11.2022)

  Na spotkaniu w dniu 4 listopada 2022 roku zespół ds. weryfikacji projektów zgłaszanych w ramach Budżetu Obywatelskiego zweryfikował pod względem formalno-prawnym i merytorycznym projekty zgłoszone do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2023.

 • Plakat z okazji Narodowego Święta Niepodległości

  Zapraszamy na obchody  NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI — RAWA MAZOWIECKA 2022 (08.11.2022)

  Starosta Rawski, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Wójt Gminy Rawa Mazowiecka zapraszają na obchody NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI RAWA MAZOWIECKA 2022.

   

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery

baner toplayer
Życzenia