Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Inauguracja XIV kadencji Młodzieżowej Rady Miasta już za nami.

  Inauguracja XIV kadencji Młodzieżowej Rady Miasta już za nami. (09.11.2023)

  8 listopada o godz. 15.00 w holu Jatek Miejskich odbyło się inauguracyjne spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta XIV kadencji. W spotkaniu udział wzięli Grażyna Dębska Przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka, Piotr Irla Burmistrz Miasta, Artur Piotrowski Zastępca Burmistrza Miasta oraz Radni Młodzieżowej Rady Miasta XIII kadencji i nowo wybranej XIV kadencji.

   

 • % Plakat

  Zaproszenie na trzeci praktyczny warsztat z zakresu tworzenia projektów społecznych. (09.11.2023)

   Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka serdecznie zaprasza na trzeci praktyczny warsztat z zakresu tworzenia projektów społecznych.

 • % Plakat

  Program Obchodów Narodowego Święta Niepodległości (07.11.2023)

  Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach upamiętniających 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. 

   

 • % Plakat

  Bezpłatna mammografia (06.11.2023)

  Zapraszamy Panie w wieku 45-74 lat na bezpłatną mammografię. Postój mammobusa: Szpital św. Ducha w Rawie Mazowieckiej, ul. Warszawska 14.

 • % Plakat postacie

  IX Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym (03.11.2023)

  Wszystkich sympatyków tenisa stołowego grających wyczynowo i amatorsko zapraszamy w niedzielę 12  listopada do hali sportowej OSiR Tatar (ul. Tatar 1A) na IX Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Miasta. 

   

 • % parasole plac budynek

  Rawa Mazowiecka zdobyła Nagrodę w XVII Konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich (03.11.2023)

  Rawa Mazowiecka zdobyła nagrodę w XVII Konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich na Najlepiej Zagospodarowaną Przestrzeń Publiczną 2023 r. w kategorii "Rewitalizowana Miejska Przestrzeń Publiczna." 

   

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery