Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Program wydarzeń świątecznych podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego

  Miasto Rawa Mazowiecka serdecznie zaprasza na kolejny świąteczny weekend pełen atrakcji dla rodzin (15.12.2022)

  W imieniu Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka Piotra Irli i Przewodniczącej Rady Miasta Rawa Mazowiecka Grażyny Dębskiej serdecznie zapraszamy mieszkańców Rawy Mazowieckiej i gości na kolejny, jedyny w swoim rodzaju weekend pełen atrakcji świątecznych. Zachęcamy do zapoznania się z programem na nadchodzący weekend. 

 • Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych

  Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych (15.12.2022)

  Świetna wiadomość dla organizacji pozarządowych.Z tego postu dowiecie sie o nowych programach dofinansowań i konkursów. Jest o co zabiegać.

 • Zdjęcie z mikołajkowych zawodów w tenisie stołowym

  "Mikołajki na sportowo" (15.12.2022)

  W ten jakże świąteczny dzisiejszy dzień (6 grudnia) w Białej Rawskiej został rozegrany Powiatowy Turniej Mikołajkowy Szkół Podstawowych pod patronatem Burmistrza Białej Rawskiej oraz Wicestarosty Powiatu Rawskiego. Turniej przeprowadzono w dwóch rocznikach: klasy VI i młodsze oraz klasy VII-VIII. Również w tym turnieju udział wzięli przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Rawie Mazowieckiej, a cała impreza zgromadziła 34 startujących

 • Plakat - Zaproszenie na Rawską wigilię

  Wigilia dla mieszkańców już 17 grudnia 2022 r., serdecznie zapraszamy (14.12.2022)

  W sobotę 17 grudnia o godzinie 16:00 w części staromiejskiej na Pl. Piłsudskiego w Rawie Mazowieckiej odbędzie się dla mieszkańców miejska wspólna wigilia. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na wspólne dzielenie się opłatkiem, kolędowanie, program artystyczny i poczęstunek.

 • -

  Wykaz projektów wybranych do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego w Gminie Miasto Rawa Mazowiecka na 2023 rok. (14.12.2022)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje, że na posiedzeniu w dniu 14 grudnia 2022 roku zespół ds. weryfikacji projektów zgłaszanych w ramach Budżetu Obywatelskiego przedstawił wyniki głosowania na projekty zgłoszone do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2023. Lista projektów wybranych przez mieszkańców do realizacji stanowi załącznik do niniejszej informacji.

 • Konkurs „Elewacje centrum Rawy Mazowieckiej” rozstrzygnięty

  Konkurs „Elewacje centrum Rawy Mazowieckiej” rozstrzygnięty (13.12.2022)

  Trzecia edycja konkursu „Elewacje centrum Rawy Mazowieckiej” została rozstrzygnięta. Komisja konkursowa przyznała wszystkie nagrody przewidziane regulaminem konkursu budynkom przy ulicy Kilińskiego, Ziemowita i Wyszyńskiego. Trzy wyróżnienia przyznał także Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery