Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Zapraszamy na "Rawską Feriadę 2023" (13.01.2023)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla i Przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka Grażyna Dębska zapraszają na "Rawską Feriadę" w dniach 16-27 stycznia 2023 r.

 • Zdjęcie z Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022 r.

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka – Piotr Irla zaprasza do udziału w konkursie online dla mieszkańców pn. „Świąteczna Rawa w obiektywie – grudzień 2022” (13.01.2023)

  Konkurs przeprowadzimy drogą ON-LINE. Aby wziąć w nim udział, należy zrobić zdjęcie i plik z rozszerzeniem „jpg” przesłać drogą mailową do 24 stycznia 2022 r. pisząc na nasz adres: socialmedia@miastorawa.pl. 

 • -

  Otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych (13.01.2023)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu działalności na rzecz rodziny: pomoc rodzinom w trudnej sytuacji życiowej oraz zadanie z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych

 • Zdjęcie prof. Mariusza Jędrzejko

  Miasto Rawa Mazowiecka i Centrum Profilaktyki Społecznej zapraszają rodziców uczniów na bezpłatne Diagnozy cyberzaburzeń i zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży (12.01.2023)

  Prowadzący: dr hab. prof. ANS Mariusz Jędrzejko, pedagog specjalny i społeczny, socjolog, terapeuta, dyrektor naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej www.cps.edu.pl

 • -

  Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego (11.01.2023)

  zadanie z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej – zapewnienie schronienia osobom bezdomnym poprzez zapewnienie tymczasowych miejsc noclegowych.

 • Zdjęcie dotyczące konsultacji społecznych

  Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych do Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka -poprzez wypełnienie kwestionariusza ankiety internetowej (10.01.2023)

  Szanowni Państwo,
  Uprzejmie informujemy, że od 9 stycznia 2022 r. do 20 stycznia 2023 roku, na terenie naszego Miasta Rawa Mazowiecka, są realizowane badania ankietowe związane z opracowywaniem strategii lokalnych zagrożeń społecznych.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery

baner toplayer
Życzenia