Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych (13.01.2023)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu działalności na rzecz rodziny: pomoc rodzinom w trudnej sytuacji życiowej oraz zadanie z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych

 • Zdjęcie prof. Mariusza Jędrzejko

  Miasto Rawa Mazowiecka i Centrum Profilaktyki Społecznej zapraszają rodziców uczniów na bezpłatne Diagnozy cyberzaburzeń i zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży (12.01.2023)

  Prowadzący: dr hab. prof. ANS Mariusz Jędrzejko, pedagog specjalny i społeczny, socjolog, terapeuta, dyrektor naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej www.cps.edu.pl

 • -

  Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego (11.01.2023)

  zadanie z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej – zapewnienie schronienia osobom bezdomnym poprzez zapewnienie tymczasowych miejsc noclegowych.

 • Zdjęcie dotyczące konsultacji społecznych

  Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych do Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka -poprzez wypełnienie kwestionariusza ankiety internetowej (10.01.2023)

  Szanowni Państwo,
  Uprzejmie informujemy, że od 9 stycznia 2022 r. do 20 stycznia 2023 roku, na terenie naszego Miasta Rawa Mazowiecka, są realizowane badania ankietowe związane z opracowywaniem strategii lokalnych zagrożeń społecznych.

 • Obrazek - do programu Czyste Powietrze

  Zmiany w Programie Priorytetowym "Czyste Powietrze" (10.01.2023)

  Informujemy, że od dnia 3 stycznia 2023 r. weszła w życie duża zmiana Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”  dotycząca wymiany źródeł ciepła i przeprowadzenia pracy termomodernizacyjnych w budynkach jednorodzinnych.

 • -

  Otwarty konkurs ofert (09.01.2023)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania zapobieganie uzależnieniom oraz skutkom zdrowotnym i społecznym wynikającym z uzależnień.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery