Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Obrazek - do programu Czyste Powietrze

  Zmiany w Programie Priorytetowym "Czyste Powietrze" (10.01.2023)

  Informujemy, że od dnia 3 stycznia 2023 r. weszła w życie duża zmiana Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”  dotycząca wymiany źródeł ciepła i przeprowadzenia pracy termomodernizacyjnych w budynkach jednorodzinnych.

 • -

  Otwarty konkurs ofert (09.01.2023)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania zapobieganie uzależnieniom oraz skutkom zdrowotnym i społecznym wynikającym z uzależnień.

 • Otwart konkurs ofert

  Otwarty konkurs ofert (09.01.2023)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania pomoc profilaktyczna dla dzieci i młodzieży w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i przemocy w rodzinie prowadzona przez świetlicę środowiskową.

 • Zdjecie dachu w trakcie remontu

  Usuń azbest -nabór wniosków do 15 stycznia 2023 r. (09.01.2023)

  W związku z kontynuacją realizacji zadania pn.: „Program usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Rawa Mazowiecka na lata 2018-2032”  zapraszamy wszystkich właścicieli nieruchomości położonych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka, którzy na swoich posesjach posiadają wyroby zawierające azbest do składania wniosków o dofinansowanie na ich odbiór i utylizację.

   

 • -

  Bezpłatna pomoc psychologiczna dla mieszkańców Rawy Mazowieckiej (03.01.2023)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zaprasza do korzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej na terenie naszego miasta. 

 • Zbliża się Nowy Rok.

  Zbliża się Nowy Rok. (30.12.2022)

  Przed nami noc sylwestrowa. Większość z nas chce przeżyć ten czas w niezapomniany i huczny sposób. Ale to również noc, podczas której odpalamy fajerwerki. Pamietajmy, że używanie środków pirotechnicznych wiąże się z poparzeniami, zranieniami, a niekiedy pożarami i śmiertelnymi wypadkami.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery

baner toplayer
Życzenia