Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Sportowe Święto Niepodległości

  Sportowe Święto Niepodległości (16.11.2021)

  W czwartek 11 listopada w hali sportowej Milenium zostały rozegrane VII Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w tenisie stołowym. Było to prawdziwe tenisowe święto, które zgromadziło 103 tenisistek i tenisistów rywalizujących w 8 kategoriach. Tradycyjnie rawski turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym.

 • Szczepienia przeciw Covid-19 w niedziele

  Szczepienia przeciw Covid-19 w niedziele (16.11.2021)

  SPZOZ przy ul. Niepodległości 8 zaprasza na niedzielne terminy szczepień przeciw Covid-19. Zaszczepić można się dwudawkową szczepionką firmy Pfizer lub jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson. Szczepienia odbywać się będą 21 listopada w godz. 9:00-16:30, 28 listopada w godz. 9:00-17:00 oraz 12 grudnia w godz. 9:00-16:30.

 • „A to ułany…” – pieśni legionowe w drugiej Muzycznej Jatce

  „A to ułany…” – pieśni legionowe w drugiej Muzycznej Jatce (16.11.2021)

  17 listopada o godz. 18 w Jatkach Miejskich przy ul. Mickiewicza 11 Miejski Dom Kultury i Muzeum Ziemi Rawskiej zapraszają na drugą z cyklu Muzyczną Jatkę. Tym razem będzie patriotycznie. Zachęcamy do wspólnego śpiewania pieśni legionowych, które zaintonuje zespół Belferband. Wstęp na koncert wolny. 

   

 • Spotkanie autorskie z Lidią Liszewską i Robertem Kornackim

  Spotkanie autorskie z Lidią Liszewską i Robertem Kornackim (16.11.2021)

  Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Lidią Liszewską i Robertem Kornackim. Spotkanie autorskie odbędzie się w czwartek, 18 listopada, początek o godz. 18:00. Spotkanie poprzedzą Warsztaty malowania na jedwabiu, które poprowadzi pani Lidia. Lista na warsztaty zamknięta zostanie dzisiaj. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 • Wyniki konsultacji z organizacjami pozarządowymi

  Wyniki konsultacji z organizacjami pozarządowymi (15.11.2021)

  Wyniki konsultacji projektu „Programu Współpracy Miasta Rawa Mazowiecka z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi  w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie” na 2022 rok

   

 • Uczciliśmy Święto Niepodległości

  Uczciliśmy Święto Niepodległości (12.11.2021)

  W dniu 11 listopada świętowaliśmy 103. rocznicę odzyskania niepodległości. Wiązanki kwiatów pod pomnikiem ofiar II wojny światowej oraz pod tablicami Wincentego Witosa, Józefa Piłsudskiego oraz Romana Dmowskiego złożyły delegacje. Elementem obchodów święta było także odsłonięcie tablicy przy ulicy Mazowieckiej.

 • Spotkanie otwarte z mieszkańcami

  Spotkanie otwarte z mieszkańcami (12.11.2021)

  Burmistrz Piotr Irla zaprasza na spotkanie mieszkańców ulic: Tomaszowska i Niepodległości oraz os. Solidarności. W trakcie spotkania będziecie mieli Państwo możliwość przedstawienia władzom miasta swoich problemów i potrzeb. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 17 listopada.

 • Odbyła się pierwsza sesja XIII kadencji MRM

  Odbyła się pierwsza sesja MRM XIII kadencji (10.11.2021)

  10 listopada o godz. 17.00 w holu Jatek Miejskich odbyło się inauguracyjne spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta XIII kadencji. W spotkaniu udział wzięli Grażyna Dębska Przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka, Piotr Irla Burmistrz Miasta oraz Radni Młodzieżowej Rady Miasta XII i nowo wybranej XIII kadencji.

 • Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Rawie

  Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Rawie (10.11.2021)

  Starosta Rawski, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Burmistrz Miasta i Gminy Biała Rawska, Wójtowie Gmin: Rawa Mazowiecka, Cielądz, Regnów oraz Sadkowice zapraszają na obchody Narodowego Święta Niepodległości. Zapraszamy mieszkańców Rawy Mazowieckiej do licznego udziału w uroczystościach.

 • Jak prawidłowo wyrzucić elektroodpady?

  Jak prawidłowo wyrzucić elektroodpady? (09.11.2021)

  Elektroodpady to inaczej zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, który nie jest nam potrzebny. Elektroodpady zawierają liczne substancje szkodliwe oraz trujące, dlatego zużyty sprzęt elektroniczny wymaga odpowiedniego „potraktowania”. Demontaż zużytego sprzętu w gospodarstwach domowych jest zakazany. Sprzęt musi być oddany kompletny, a można przekazać go na kilka sposobów…

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery