Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Kolejne inwestycje drogowe w Rawie

  Kolejne inwestycje drogowe w Rawie (09.11.2021)

  8 listopada burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla gościł Senatora RP Rafała Ambrozika i Posła na Sejm RP Roberta Telusa. Okazją do spotkania było przekazanie promesy w wysokości 3 mln 705 tys. zł na realizację inwestycji drogowych. Miasto otrzymało również środki na cyfryzację w wysokości 100 tys. zł z Programu „Cyfrowa Gmina”.

 • Pamiętniki Paderewskiego w ramach obchodów Narodowego Dnia Niepodległości

  Pamiętniki Paderewskiego w ramach obchodów Narodowego Dnia Niepodległości (08.11.2021)

  W ramach obchodów Narodowego Dnia Niepodległości zapraszamy na multimedialne widowisko artystyczno – edukacyjne Fantazja polska, czyli Paderewski All Inclusive. Spektakl odbędzie się w czwartek, 11 listopada o godz. 11.30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Wstęp wolny.

 • Kasia i Kuba najlepsi wśród seniorów

  Kasia i Kuba najlepsi wśród seniorów (08.11.2021)

  7 listopada rawscy tenisiści wzięli udział w II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Seniorek i Seniorów w Moszczenicy. I miejsce w kategorii Seniorek zajęła Katarzyna Gierach, a III miejsce Eliza Brzęczek. Wśród Panów najlepszy był Kuba Polański, a na III miejscu uplasował się Kuba Gierach. Zwycięzcy rozgrywek Kasia i Kuba uzyskali awans do II GPP Seniorek/ów.

 • Skauci Europy zapraszają na grę miejską

  Skauci Europy zapraszają na grę miejską (08.11.2021)

  Skauci Europy już po raz kolejny organizują grę miejską. Do udziału zapraszają dzieci z rodzicami. Gra miejska, która odbędzie się 14 listopada organizowana jest pod hasłem „Podchody z ks. Zienkowskim”. Zapisy odbywają się internetowo. Projekt współfinansowany jest przez Miasto Rawa Mazowiecka.

 • Warsztaty świąteczne w świetlicy

  Warsztaty świąteczne w świetlicy (08.11.2021)

  Świetlica Środowiskowa w Rawie Mazowieckiej zaprasza na świąteczne warsztaty rękodzieła realizowane w ramach projektu "Zróbmy to razem". Na warsztaty mogą przyjść dzieci z rodzicami. Warsztaty odbędą się 10, 17 i 24 listopada o godz. 16.15. Na warsztaty obowiązują zapisy.

   

 • X Festiwal Biało-Czerwone Nuty – przesłuchania konkursowe

  X Festiwal Biało-Czerwone Nuty – przesłuchania konkursowe (05.11.2021)

  W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości Miejski Dom Kultury organizuje jubileuszową X edycję Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Biało-Czerwone Nuty". Konkurs skierowany jest do uczniów klas III-VIII szkół podstawowych z terenu powiatu rawskiego. Festiwal honorowym patronatem objął burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla. 

 • Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Rawie

  Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Rawie (05.11.2021)

  Starosta Rawski, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Burmistrz Miasta i Gminy Biała Rawska, Wójtowie Gmin: Rawa Mazowiecka, Cielądz, Regnów oraz Sadkowice zapraszają na obchody Narodowego Święta Niepodległości. Zapraszamy mieszkańców Rawy Mazowieckiej do licznego udziału w uroczystościach.

 • Za nami kolejne Forum Organizacji Pozarządowych

  Za nami kolejne Forum Organizacji Pozarządowych (05.11.2021)

  3 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się Forum Organizacji Pozarządowych. W trakcie spotkania został przedstawiony projekt Programu Współpracy Miasta Rawa Mazowiecka z organizacjami pozarządowymi na 2022 rok. Organizatorami forum byli: Rawskie Centrum Organizacji Pozarządowych oraz Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich.

 • Przedszkole nr 2 i SP nr 2 z dofinansowaniem na rozwój czytelnictwa

  Przedszkole nr 2 i SP nr 2 z dofinansowaniem na rozwój czytelnictwa (05.11.2021)

  Wnioski dwóch rawskich placówek oświatowych Przedszkola Miejskiego nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 2 - oddziału przedszkolnego zostały zaakceptowane do dofinansowania w roku 2021 w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”.

 • Wybrano młodzieżowych radnych XIII kadencji

  Wybrano młodzieżowych radnych XIII kadencji (04.11.2021)

  3 listopada 2021 r. w Rawie Mazowieckiej w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych na terenie Rawy Mazowieckiej przeprowadzono wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Rawa Mazowiecka XIII kadencji. Inauguracyjne spotkanie XIII kadencji MRM odbędzie się 10 listopada 2021 r. o godz. 17 w Jatkach Miejskich przy ul. Mickiewicza 11.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery