Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Cztery „Rawskie impresje” na akcję charytatywną

  Cztery „Rawskie impresje” na akcję charytatywną (12.08.2021)

  Te piękne obrazy z I Rawskiego Pleneru Malarskiego Miejski Dom Kultury przeznaczył na Charytatywny Bazarek Różności organizowany w ramach 700. Urodzin miasta. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem obrazu z serii „Rawskie impresje” należy wziąć udział w licytacji. Pieniądze zebrane ze sprzedaży obrazów zostaną przeznaczone na rzecz Oliwki Sekuter i Andzi Kocik.

 • Wybijanie monety i Plenerowy Kiermasz Książek

  Wybijanie monety i Plenerowy Kiermasz Książek (12.08.2021)

  W sobotę, 14 sierpnia podczas 700-lecia Rawy Mazowieckiej będzie dużo ciekawych atrakcji. Na terenie przy hali sportowej Tatar będzie m.in. możliwość wybicia monety okolicznościowej, a także zakupu książki za symboliczną złotówkę. Muzeum Ziemi Rawskiej i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na swoje stoiska. w godz. 15-19.

   

 • 700-lecie Rawy Mazowieckiej – atrakcje dla dzieci

  700-lecie Rawy Mazowieckiej – atrakcje dla dzieci (11.08.2021)

  Specjalnie dla dzieci i wszystkich tych, którzy odnajdą w sobie dziecko, podczas obchodów 700-lecia Rawy Mazowieckiej, przygotowaliśmy moc atrakcji. Kiedy, gdzie? W sobotę, 14 sierpnia w godz. 15-19 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji na scenie i w jej pobliżu. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne.

 • Mobilny Punkt Szczepień w Rawie 15 sierpnia

  Mobilny Punkt Szczepień w Rawie 15 sierpnia (11.08.2021)

  15 sierpnia 2021 r. w Rawie Mazowieckiej będzie okazja do zaszczepienia się przeciw covid-19 w Mobilnym Punkcie Szczepień. Punkt szczepień będzie znajdował się w hali sportowej Tatar przy ul. Tatar 1A. Będą mogły się w nim zaszczepić osoby powyżej 18 roku życia. Punkt będzie uruchomiony w czasie obchodów 700-lecia Rawy Mazowieckiej w godzinach 12-18.

 • Konkursy dla organizacji pozarządowych

  Konkursy dla organizacji pozarządowych (11.08.2021)

  Międzynarodowe Domy Spotkań, Zostańmy w kontakcie 4x3, Pomoc społeczna rodzinom i osobom w trudnej sytuacji, „Łódzkie na plus” to konkursy dla organizacji pozarządowych, na które można uzyskać dofinansowanie. Termin składania wniosków na pierwsze dwa konkursy mija za kilka dni. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 • Nowi dyrektorzy rawskich placówek oświatowych

  Nowi dyrektorzy rawskich placówek oświatowych (10.08.2021)

  4 sierpnia 2021 r. Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla powołał na stanowisko Dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 1 „Tęczowa Jedyneczka” Panią Annę Rzadkiewicz, a na stanowisko pełniącego obowiązki Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Burmistrz Miasta Pana Jarosława Wasiaka. 

 • „Póki Polska żyje w nas” - koncert w parkowej altanie

  „Póki Polska żyje w nas” - koncert w parkowej altanie (10.08.2021)

  Zapraszamy na kolejny niedzielny koncert w altanie parkowej - spotkanie pod hasłem "Póki Polska żyje w nas". Wystąpią uczniowie Społecznego Ogniska Muzycznego oraz tenor - Michał Błocki przy akompaniamencie Olgi Piotrowskiej-Cender. Koncert rozpocznie się o godz. 11.15. 

 • Koncert muzyki cerkiewnej w ramach BO

  Koncert muzyki cerkiewnej w ramach BO (09.08.2021)

  W niedzielę 15 sierpnia zapraszamy na Koncert muzyki cerkiewnej. Koncert Kameralnego Chóru Męskiego Chrześcijańskiej Akademii Katolickiej w Warszawie odbędzie się w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 19:00. Wydarzenie jest organizowane w ramach Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2020.

   

 • 700. Urodziny Rawy Mazowieckiej – regulamin imprezy

  700. Urodziny Rawy Mazowieckiej – regulamin imprezy (06.08.2021)

  Informowaliśmy Państwa wczoraj o planowanej na kolejny weekend imprezie 700. Urodziny Rawy Mazowieckiej. Wszystkich, którzy wybierają się nad zalew Tatar w dniach 14-15 sierpnia zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem udziału w imprezie. I... zapraszamy do wspólnego świętowania.

 • Magiczna kraina książek w parkowej altanie

  Magiczna kraina książek w parkowej altanie (06.08.2021)

  Wakacje z MBP zakończy plenerowy piknik „W magicznej krainie książek”. Impreza odbędzie się w sobotę, 7 sierpnia w altanie w miejskim parku. Teatr Arlekin i wiele innych atrakcji czeka na wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy w imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej do wspólnej zabawy.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery