Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Konkurs wokalny „Śpiewajcie aniołowie…”

  Konkurs wokalny „Śpiewajcie aniołowie…” (03.12.2021)

  Zachęcamy do udziału w konkursie wokalnym "Śpiewajcie aniołowie - kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne" organizowany przez Miejski Dom Kultury. Aby zgłosić się do udziału w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszeniową i dostarczyć do siedziby MDK najpóźniej do 31 grudnia 2021 r. (można to zrobić także mailowo pisząc na adres: mdkrawa@interia.pl). Zaprezentuj swój wokalny talent!

 • "Za niebieskimi drzwiami" na Mikołajki w MDK

  "Za niebieskimi drzwiami" na Mikołajki w MDK (01.12.2021)

  Miejski Dom Kultury zaprasza 6 grudnia na kolejny seans w Kinie Konesera. W grudniowym Kinie Konesera polecamy ekranizację bestsellerowej powieści Marcina Szczygielskiego. O godz. 17.30 obejrzymy film "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. Ze względu na Mikołajki - wstęp na seans bezpłatny. Zabierz na seans całą rodzinę! Zapraszamy.

 • „Wystartuj z POWERem – Fundusze Europejskie na założenie firmy” – webinarium

  „Wystartuj z POWERem – Fundusze Europejskie na założenie firmy” – webinarium (01.12.2021)

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Wystartuj z POWERem – Fundusze Europejskie na założenie firmy”. Podczas webinarium omówione zostaną formy dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz możliwości skorzystania z projektów stażowych. Webinarium odbędzie się 7 grudnia.

 • "16 dni przeciwko przemocy"

  "16 dni przeciwko przemocy" (01.12.2021)

  W dniach od 25 listopada do 10 grudnia na całym świecie organizacje, grupy i osoby indywidualne przygotowują wydarzenia nagłaśniające problematykę przemocy wobec kobiet. Kampania „16 dni Przeciwko Przemocy ze Względu na Płeć” to okazja, aby przypomnieć miejsca i instytucje, gdzie można udać się po pomoc w przypadku uwikłania w przemoc.

 • Dofinansowanie zadania dot. usuwania azbestu

  Dofinansowanie zadania dot. usuwania azbestu (30.11.2021)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje, iż Miasto Rawa Mazowiecka w dniu 8 listopada 2021 r. podpisało umowę z WFOŚiGW w Łodzi na dofinansowanie w formie dotacji zadania pn: „Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie miasta Rawa Mazowiecka”. Termin realizacji zadania do 30 listopada 2021 r.

 • Stypendia sportowe – termin składania wniosków 15 grudnia

  Stypendia sportowe – termin składania wniosków 15 grudnia (30.11.2021)

  Przypominamy, że dnia 15 grudnia upływa termin składania wniosków o stypendia sportowe przyznawane za wysokie osiągnięcia zawodnikom rawskich klubów sportowych. Stypendia są formą wsparcia udzielanego uzdolnionej sportowo młodzieży mieszkającej na terenie Miasta Rawa Mazowiecka.

 • Świąteczny koncert - Anna Jurksztowicz

  Świąteczny koncert - Anna Jurksztowicz (26.11.2021)

  Boże Narodzenie coraz bliżej, a wraz z nim nadchodzą wydarzenia, które zapowiadają ten wyjątkowy okres w roku. Już w najbliższy poniedziałek 29 listopada rusza sprzedaż biletów na świąteczny koncert. W niedzielę 19 grudnia wystąpi w Rawie Anna Jurksztowicz.

 • 20. jubileuszowy „Wlazł kotek na płotek”

  20. jubileuszowy „Wlazł kotek na płotek” (25.11.2021)

  Festiwal Piosenki Dziecięcej "Wlazł Kotek na Płotek" w bieżącym roku odbędzie się już po raz 20. Przesłuchania solistów odbędą się w Miejskim Domu Kultury 29 listopada. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i najmłodszych uczniów szkół podstawowych z terenu Rawy Mazowieckiej i powiatu rawskiego.

 • Wojciech Widłak w rawskiej MBP Oddziale dla Dzieci

  Wojciech Widłak w rawskiej MBP Oddziale dla Dzieci (25.11.2021)

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie w Oddziale dla Dzieci MBP. Kolejnym gościem zaproszonym przez Klub Przyjaciół Misia Uszatka będzie Pan Wojciech Widłak. Spotkanie odbędzie się 30 listopada 2021 r. o godz. 10.00. Wstęp wolny. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w województwie łódzkim”.

 • Otwarto salę do terapii Integracji Sensorycznej w SP nr 1

  Otwarto salę do terapii Integracji Sensorycznej w SP nr 1 (24.11.2021)

  Dzisiaj o godz. 11:30 w Szkole Podstawowej nr 1 oficjalnie otwarto salę Integracji Sensorycznej. Z zajęć w nowo powstałej sali SI korzysta 30 uczniów szkoły objętych tą formą pomocy psychologiczno – pedagogicznej. Sala jest wyposażona w specjalistyczny, certyfikowany sprzęt do terapii SI.

   

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery