Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Hala Tatar w nowej odsłonie.

  Hala Tatar w nowej odsłonie. (05.12.2022)

  Świętem tenisa stołowego uroczyście rozpoczęliśmy funkcjonowanie hali TATAR. Hala w ostatnim roku przeszła w ramach termomodernizacji praktycznie kapitalny remont, a jedynymi pozostałościami po starym obiekcie są konstrukcje stalowe. 

   

 • Plakat dotyczący Rawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

  Program wydarzeń dla mieszkańców podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022 (05.12.2022)

  Przed nami dwa weekendy wypełnione po brzegi atrakcjami! Brama Rawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego zostanie oficjalnie otwarta w sobotę tj.10 grudnia przez burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka Piotra Irlę i od tego momentu, aż do 18 grudnia Plac J. Piłsudskiego w Rawie Mazowieckiej zamieni się w magiczne miasteczko św. Mikołaja.

 • Spotkanie ze świętym Mikołajem

  Spotkanie ze świętym Mikołajem (05.12.2022)

  11 grudnia 2022 r. w godz. 14.00-18.00 zapraszamy wszystkie dzieci do Jatek Miejskich na spotkanie z JEDYNYM, PRAWDZIWYM KRÓLEM PREZENTÓW – MIKOŁAJEM oraz na Plac Piłsudskiego 

 • ZGO Aquarium zaprasza do udziału w akcji „Odpady segregujesz choinkę otrzymujesz”

  ZGO Aquarium zaprasza do udziału w akcji „Odpady segregujesz choinkę otrzymujesz” (05.12.2022)

  Oddając w PSZOK ZGO Pukinin surowce wtórne lub elektroodpady masz szansę otrzymać choinkę. Wystarczy 17-18 grudnia pojawić się w Pukininie z odpadami. Co należy zrobić, aby otrzymać choinkę? 
 • Pierwszy transport paliwa stałego już w Rawie

  Pierwszy transport paliwa stałego już w Rawie (02.12.2022)

  W związku z wejściem w życie ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych informujemy, że na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Grupą Górniczą SA, a Miastem Rawa Mazowiecka do naszego miasta dotarła pierwsza transza paliwa stałego (groszek, orzech).

 • Gala Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego

  Gala Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego (02.12.2022)

  Wczoraj w Orientarium ZOO Łódź odbyła się Gala Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego organizowanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi. Nasze miasto w kategorii gminy miejskie znalazło się w pierwszej trójce.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery