Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Plakat - strategia Miasta Rawa Mazowiecka 2030

  Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu dokumentu pn. „Strategia Rozwoju Miasta Rawa Mazowiecka 2030” (22.09.2022)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka podaje do publicznej wiadomości informację o przygotowaniu dokumentu pn. „Strategia Rozwoju Miasta Rawa Mazowiecka 2030” oraz o wyłożeniu do publicznego wglądu i możliwości składania uwag i wniosków do projektu strategii.

 • Zdjecie zawodników z zawodów siatkarskich

  XI Memoriał im. Wojciecha Zembowicza (22.09.2022)

  W tym roku mija 13 lat od śmierci wybitnego trenera i działacza sportowego Wojciecha Zembowicza. Trener Zembowicz był prekursorem i twórcą podwalin rawskiej siatkówki.

 • zdjęcie lisa

  Komunikat w sprawie szczepienia lisów w roku 2022 (22.09.2022)

  Komunikat Łódzkiego Lekarza Weterynarii w sprawie jesiennej akcji szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie na terenie województwa łódzkiego w powiatach: opoczyńskim, rawskim, tomaszowskim, skierniewickim, łowickim, kutnowskim i łęczyckim w roku 2022.

 • zdjęcie łączenia puzzli przez cztery osoby

  INFORMACJA! (22.09.2022)

  Dyżur psychologa w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka z dnia 22.09.2022 r. (czwartek) zostaje przeniesiony na dzień 23.09.2022 r. (piątek),

  w godzinach 17:15 – 20:15.

 • Plakat - zaproszenie na spotkanie w jatkach miejskich nt. wspomnienia z dziejów Rawy

  Historia rawskich Zakładów Mięsnych (22.09.2022)

  Miejska Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej wraz z Muzeum Ziemi Rawskiej i prawdziwymi pasjonatami rawskiej historii Janem Karalusem, oraz Kamilą i Marcinem Strutyńskimi zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Wspomnienia z dziejów Rawy”. Tym razem tematem przewodnim będzie historia rawskich Zakładów Mięsnych.

 • Zdjęcie z projektu pn. Rawa dla Ukrainy realizowanego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rawie Mazowieckiej

  „Nauka przez zabawę” dobiegła końca (21.09.2022)

  Miasto Rawa Mazowiecka to nie tylko nowe zrewitalizowane miejsca, ale przede wszystkim otwarte i pełne miłości serca mieszkańców, którzy wspólnymi silami stworzyli projekt "Rawa dla Ukrainy".

 • Podpisanie umowy na budowę Centrum opiekuńczo-mieszkalnego w Rawie Mazowieckiej

  Podpisanie umowy na budowę Centrum opiekuńczo-mieszkalnego w Rawie Mazowieckiej (21.09.2022)

  20 września została podpisana umowa na budowę Centrum opiekuńczo-mieszkalnego w Rawie Mazowieckiej. Wykonawcą inwestycji została firma Zakład Remontowo-Budowlany Lasota Spółka Jawna z Tomaszowa Mazowieckiego. Budynek powstanie przy ul. Kolejowej.

   

 • Spotkania z profesorem Mariuszem Jędrzejko

  Spotkania z profesorem Mariuszem Jędrzejko (20.09.2022)

  16.09.2022 r. w naszym mieście odbyły się dwa spotkania z profesorem Mariuszem Jędrzejko – socjologiem, pedagogiem, terapeutą uzależnień. Spotkania dotyczyły psychospołecznych problemów dzieci i młodzieży w post pandemii oraz poruszały temat wychowania dzieci w granicach i normach. 

 • Rowerowe emocje w Rawie Mazowieckiej

  Rowerowe emocje w Rawie Mazowieckiej (19.09.2022)

  W ostatnią niedzielę w Rawie Mazowieckiej gościliśmy organizowany przez Cezarego Zamanę wyścig Cisowianka Mazovia MTB Marathon.  Mimo nienajlepszych prognoz pogoda okazała się łaskawa dla rowerowych maratończyków.

 • Uroczystości uczczenia pamięci ofiar napaści sowieckiej na Polskę

  Uroczystości uczczenia pamięci ofiar napaści sowieckiej na Polskę (17.09.2022)

  83 lata temu, 17 września 1939 roku, Armia Czerwona, łamiąc polsko-sowiecki pakt o nieagresji, wkroczyła na teren Rzeczypospolitej Polskiej. Była to realizacja ustaleń zawartych w tajnym protokole paktu Ribbentrop-Mołotow.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery