Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Zbliża się Nowy Rok.

  Zbliża się Nowy Rok. (30.12.2022)

  Przed nami noc sylwestrowa. Większość z nas chce przeżyć ten czas w niezapomniany i huczny sposób. Ale to również noc, podczas której odpalamy fajerwerki. Pamietajmy, że używanie środków pirotechnicznych wiąże się z poparzeniami, zranieniami, a niekiedy pożarami i śmiertelnymi wypadkami.

 • Kino Konesera Zaprasza.

  Kino Konesera Zaprasza. (29.12.2022)

  Dzień Gry w Karty obchodzony 28.12 to idealna okazja, by zdradzić, co zaproponujemy Wam w styczniowym Kinie Konesera

 • Wigilia tuż tuż

  Wigilia tuż tuż (23.12.2022)

  O najpiękniejszym święcie w roku rozmawia Dorota Męcina z Burmistrzem Piotrem Irlą oraz Przewodniczącą Rady Miasta Grażyną Dębską. 

 • -

  Zawiadomienie o XLVI sesji Rady Miasta Rawa Mazowiecka (23.12.2022)

  Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559, poz. 583, poz. 1005 i poz. 107) zwołuję XLVI. Sesję VIII. kadencji Rady Miasta Rawa Mazowiecka na dzień 29 grudnia 2022 r. o godz. 10:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.

 • Plakat - zaproszenie na galę noworoczną

  Gala Noworoczna w rytmie swingu (16.12.2022)

  Gala Noworoczna w rytmie swingu
  Burmistrz Miasta Piotr Irla oraz dyrektor Miejskiego Domu Kultury Grzegorz Klimczak zapraszają na wyjątkową Galę Noworoczną! 
  Złote czasy swingu. Przypomnimy je sobie na pierwszym koncercie w nowym 2023 roku.
  Tradycyjnie Nowy Rok powitamy wspólnie z mieszkańcami lampką szampana.

   

 • zdjęcie ze spotkania świątecznego z emerytami

  Spotkanie świąteczne z byłymi pracownikami Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka (16.12.2022)

  15 grudnia 2022 roku Miasto Rawa Mazowiecka zorganizowało spotkanie wigilijne dla byłych pracowników, obecnie emerytów. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla i Z-ca Burmistrza Artur Piotrowski. Przedstawiciele władz miasta złożyli świąteczne życzenia i podzielili się opłatkiem.

 • Program wydarzeń świątecznych podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego

  Miasto Rawa Mazowiecka serdecznie zaprasza na kolejny świąteczny weekend pełen atrakcji dla rodzin (15.12.2022)

  W imieniu Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka Piotra Irli i Przewodniczącej Rady Miasta Rawa Mazowiecka Grażyny Dębskiej serdecznie zapraszamy mieszkańców Rawy Mazowieckiej i gości na kolejny, jedyny w swoim rodzaju weekend pełen atrakcji świątecznych. Zachęcamy do zapoznania się z programem na nadchodzący weekend. 

 • Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych

  Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych (15.12.2022)

  Świetna wiadomość dla organizacji pozarządowych.Z tego postu dowiecie sie o nowych programach dofinansowań i konkursów. Jest o co zabiegać.

 • Zdjęcie z mikołajkowych zawodów w tenisie stołowym

  "Mikołajki na sportowo" (15.12.2022)

  W ten jakże świąteczny dzisiejszy dzień (6 grudnia) w Białej Rawskiej został rozegrany Powiatowy Turniej Mikołajkowy Szkół Podstawowych pod patronatem Burmistrza Białej Rawskiej oraz Wicestarosty Powiatu Rawskiego. Turniej przeprowadzono w dwóch rocznikach: klasy VI i młodsze oraz klasy VII-VIII. Również w tym turnieju udział wzięli przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Rawie Mazowieckiej, a cała impreza zgromadziła 34 startujących

 • Plakat - Zaproszenie na Rawską wigilię

  Wigilia dla mieszkańców już 17 grudnia 2022 r., serdecznie zapraszamy (14.12.2022)

  W sobotę 17 grudnia o godzinie 16:00 w części staromiejskiej na Pl. Piłsudskiego w Rawie Mazowieckiej odbędzie się dla mieszkańców miejska wspólna wigilia. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na wspólne dzielenie się opłatkiem, kolędowanie, program artystyczny i poczęstunek.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery