Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Logo Powstania Warszawskiego

  Obchody 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego (27.07.2022)

  Przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka Grażyna Dębska i Burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla  zapraszają na uroczystości patriotyczne obchodów 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

 • Zdjęcie kredek

  Wyprawka szkolna dla uczniów z niepełnosprawnością na rok szkolny 2022/2023 (25.07.2022)

  Do 15 września 2022 r. będą przyjmowane wnioski w celu uzyskania dodatkowego dofinansowania dla uczniów z niepełnosprawnością z przeznaczeniem zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych na rok szkolny 2022/2023.

 • Obrazek o elektromobilności

  Elektromobilność – nasza przyszłość (22.07.2022)

  Ilość pojazdów elektrycznych w Polsce systematycznie wzrasta. Bardzo ważne staje się rozwijanie technologii, które dotyczą nie tylko produkcji samochodów elektrycznych i akumulatorów, ale również niezbędnych do tego surowców oraz recyklingu.

 • Zdjęcie pucharów

  Zapraszamy na maraton pływacki (22.07.2022)

  W imieniu Burmistrza – Piotra Irli oraz organizatorów zapraszamy na kolejny weekend pełen atrakcji. W sobotę 23 lipca 2022 r. odbędzie się XXVIII Maraton Pływacki im Pawła Pioruna i pamięci Marcina Kaźmierskiego o Puchar Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka. 

 • Plakat - zaproszenie na spektakl dla dzieci Morskie opowieści

  Zapraszamy na Ogólnopolski Festiwal Rawa Gra Szanty (22.07.2022)

  Jesteście gotowi na kolejną edycję Rawa Gra Szanty?. Bo my właśnie szykujemy dla Was moc atrakcji! Już w najbliższą sobotę, 23 lipca rozpocznie się tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Rawa Gra Szanty w altanie koncertowej parku miejskiego w Rawie Mazowieckiej! 

 • Plakat - zaproszenie na spektakl dla dzieci Morskie opowieści

  Zapraszamy dzieci na spektakl teatralny - Morskie Opowieści (22.07.2022)

  Ahoj morska przygodo!!!
  23 lipca 2022 r. o gdz. 11:00, wspólnie z Teatrem Katarynka zapraszamy dzieci na letni spektakl teatralny, który odbędzie się w SALI WIDOWISKOWEJ MDK. Koszt biletu 10 zł. Zabierzemy Was w wyjątkową podróż po morzach i oceanach.

 • Zdjęcie Miejskiej Biblioteki Publicznej z konkursu "Zwyrtała 2022"

  Wspaniałe wieści prosto z Rabki-Zdrój (21.07.2022)

  Kochani, jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolejna nagroda za promocję czytelnictwa trafia do naszej biblioteki i naszego Miasta Rawa Mazowiecka.

 • Plakat - Czyste powietrze

  (21.07.2022)

  Od 15 lipca 2022 r. nastąpiła zmiana programu priorytetowego „Czyste Powietrze” w zakresie wprowadzenia możliwości  prefinansowania przedsięwzięcia dla Beneficjentów uprawnionych do podwyższonego lub najwyższego poziomu dofinansowania. 

 • zdjęcie seniorów nowej altanie

  Grillowanie u rawskich seniorów w altanie (20.07.2022)

  Dzienny Dom Seniora przy ul. Warszawskiej, dzięki wsparciu z budżetu Miasta Rawa Mazowiecka ma nową altanę w otoczeniu pięknej rawskiej przyrody.  
  A wszystko po to, aby zwiększyć komfort i poprawić samopoczucie naszych seniorów, którzy mają swoje niezwykłe miejsce i czują się tutaj jak w rodzinie – powiedział Piotr Irla Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka. 

 • Zdjęcie z nowonarodzonym mieszkańcem Rawy

  Zapraszamy rodziców z nowo narodzonymi mieszkańcami Rawy Mazowieckiej do Ratusza! (20.07.2022)

  Rawa Mazowiecka wspiera rodziców z małymi dziećmi. Od stycznia br. przybyło nam 65 nowych mieszkańców. Wspólnie z rodzicami cieszymy się z pojawienia dziecka w ich rodzinie. Od ubiegłego roku rozpoczęliśmy wspólne celebrowanie radosnych narodzin. 

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery